reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skrzep podczas miesiączki

Dołączył(a)
2 Listopad 2023
Postów
1
UWAGA, ZDJĘCIE!
Witajcie, dziś miałam sytuację która mnie zaniepokoiła. Ostatnio spóźnił mi się okres o 10 dni, 3 dni temu dostałam okres jednak przed nim miałam brązowe plamienie co mi się nie zdarzało. Robiłam testy ciążowe, ale wychodziły negatywne, nie było na nich wyraźnych dwóch kresek, ale gdy przypatrywałam się dłużej widziałam bardzo bladą drugą kreskę. Obecna miesiączka nie różni się jakoś szczególnie od pozostałych, jednak dziś podczas zmieniania tampona ,,wyleciał” ze mnie taki skrzep jak na zdjęciu. Czy to może być złuszczona błona macicy czy jakieś poronienie? Proszę o odpowiedz bo bardzo się zaniepokoiłam.
IMG_6693.jpeg
 
reklama
Ja używam tamponów u nigdy nie miałam takiego skrzepu. Takie skrzepy nie są normalne, zwłaszcza że takich nie miałaś wcześniej. Możesz zbadać sobie betę jeśli chcesz. Mojej przyjaciółce też wychodził negatywny test, a się okazało, że była w ciąży i poroniła.
 
Ja używam tamponów u nigdy nie miałam takiego skrzepu. Takie skrzepy nie są normalne, zwłaszcza że takich nie miałaś wcześniej. Możesz zbadać sobie betę jeśli chcesz. Mojej przyjaciółce też wychodził negatywny test, a się okazało, że była w ciąży i poroniła.
Dla mnie są normalne. Nic w nich dziwnego moim zdaniem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry