reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

skrzypienie kolanek

eve19

Mama Wiki i Simona
Dołączył(a)
1 Lipiec 2010
Postów
786
Miasto
Kutno/Wales
Witam serdecznie!
Potrzebuje rady mam 5-cio miesięczną córkę i dziś zauważyłam ,że skrzypią jej kolanka i jak jej położyłam rękę na kolano to było czuć jak by piasek się w nim mielił.
Sama mam problemy z kolanami bo za szybko rosłam i teraz nie mogę biegać ani się wysilać bo później nie mogę nawet zgiąć kolana bez bólu tylko się męczę poprostu teraz się martwię ,żeby moje dziecko nie cierpiało jak ja i ,żeby nie jeździła od lekarza do lekarza nie słyszała tysiąca różnych chorób z kosmosu wyciągniętych i nie musiała jeździć co rok na blokade tak jak ja prosze o rade jak mogę jej pomóc może jakieś ćwiczenia
 
reklama
Witam :-) ja mam ten sam problem z moją roczną córeczką . Również zauważyłam ostatnio ze jak kopie nóżkami i położę na nich rękę czuć delikatne skrzypienie :-(. córeczka sama jeszcze nie chodzi czy to może miec jakiś związek z jej kolankami? jednak za jedną roczkę radzi sobie nieżle z chodzeniem. proszę o radę :-)
 
Być może to kwestia braku odpowiedniej ilości kolagenu w stawach, chrząstki dopiero się tworzą, więc być może to być kwestia odpowiedniej diety, z większą zawartością białka zwierzęcego. Ale ja nie jestem specjalistą, przyznaję się od razu. Być może ortopeda dziecięcy coś by wskórał, jeśli chodzi o rejon krakowski, to kojarzę dr Więcka, bardzo dobrego ortopedę.
 
Do góry