reklama

Skrzywiona główka i jaka poduszka?

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez Angelinka126, 3 Grudzień 2009.

1. Angelinka126

Angelinka126 Zaciekawiona BB

Witam

Ostatnia edycja: 10 Grudzień 2014
  2. e-stera

e-stera Fan(ka)

Do ukonczenia 1 roku zycia a nawet 2 nie powinien spac na zadnej poduszce.Tak najzdrowiej dla kregoslupa
    Ale skoro spi na takiej niemowlecej to ona jest w sam raz i tak powinno jeszcze zostac do ukonczenia roku lub dluzej.
    Moj synek ma 2 latka............do 1, 5 roku spal bez poduszki..........teraz ma ta od kompletu cieniutka...................ale czesto ja wyrzuca i spi bez.Zreszta tak sie wla po lozku ze w ciagu nocy spi w roznych pzoycjach i ronych miejscach wiec podszka sie nei sprawdza
    Co do glowki...........wyrowna sie sama z czasem

3. reklama
  4. doveinred

doveinred my little precious...

5. Mama Helenki

Mama Helenki i Aniki :D

Tak jak napisały dziewczyny, żadnej poduszki :tak:

A jeśli jest to kwestia napięcia mięśniowego to właściwym lekarzem jest neurolog :tak:

6. doveinred

No mojej kol. synek ma napiecie miesniowe i byli u lekarza ale powiedzial ze sie wyprostuje potem poszli do zwyklego rehabilitanta i jak on to zobaczyl powiedzial to to sie samo nie zrobi i trzeba z tym chodzic na rozmasowania i inne. Akurat w jej przypadku prostszy lekarz byl bardziej zorientowany wiec wyslali ich do neurologa wlasnie i na odpowiednie rehabilitacje.

7. Mama Helenki

Jakoś nie rozumiem tego co napisałaś :eek:

Moja córka ma napięcie mięśniowe :-( Więc niestety jestem na bieżąco w tym temacie.

8. doveinred

Chodzilo mi o to czemu poszli do zwyklego rehabilitanta.
    Dlatego ze normalny lekarz tegoz ze napiecia nie zauwarzyl i dla niego bylo ok.

9. Mama Helenki

aaaaaaa, to teraz rozumiem :tak::rofl2:

10. reklama
  11. doveinred

:-) sorki czasami tak napisze ze ciezko wykumac co i jak:-D

12. Angelinka126

Angelinka126 Zaciekawiona BB

Dzięki za odpowiedzi. Ale Szymuś nie ma napięcia mięśniowego. Mówiłam, że normalnie już główką obraca. Chodziło mi tylko o skrzywioną główkę.
    Dzięki za radę co do poduszki.

Poleć forum