reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skrzywiona główka i jaka poduszka?

reklama
Do ukonczenia 1 roku zycia a nawet 2 nie powinien spac na zadnej poduszce.Tak najzdrowiej dla kregoslupa
Ale skoro spi na takiej niemowlecej to ona jest w sam raz i tak powinno jeszcze zostac do ukonczenia roku lub dluzej.
Moj synek ma 2 latka............do 1, 5 roku spal bez poduszki..........teraz ma ta od kompletu cieniutka...................ale czesto ja wyrzuca i spi bez.Zreszta tak sie wla po lozku ze w ciagu nocy spi w roznych pzoycjach i ronych miejscach wiec podszka sie nei sprawdza
Co do glowki...........wyrowna sie sama z czasem
 
Tak jak napisały dziewczyny, żadnej poduszki :tak:

A jeśli jest to kwestia napięcia mięśniowego to właściwym lekarzem jest neurolog :tak:
 
No mojej kol. synek ma napiecie miesniowe i byli u lekarza ale powiedzial ze sie wyprostuje potem poszli do zwyklego rehabilitanta i jak on to zobaczyl powiedzial to to sie samo nie zrobi i trzeba z tym chodzic na rozmasowania i inne. Akurat w jej przypadku prostszy lekarz byl bardziej zorientowany wiec wyslali ich do neurologa wlasnie i na odpowiednie rehabilitacje.
 
No mojej kol. synek ma napiecie miesniowe i byli u lekarza ale powiedzial ze sie wyprostuje potem poszli do zwyklego rehabilitanta i jak on to zobaczyl powiedzial to to sie samo nie zrobi i trzeba z tym chodzic na rozmasowania i inne. Akurat w jej przypadku prostszy lekarz byl bardziej zorientowany wiec wyslali ich do neurologa wlasnie i na odpowiednie rehabilitacje.

Jakoś nie rozumiem tego co napisałaś :eek:

Moja córka ma napięcie mięśniowe :-( Więc niestety jestem na bieżąco w tym temacie.
 
Chodzilo mi o to czemu poszli do zwyklego rehabilitanta.
Dlatego ze normalny lekarz tegoz ze napiecia nie zauwarzyl i dla niego bylo ok.
 
reklama
Dzięki za odpowiedzi. Ale Szymuś nie ma napięcia mięśniowego. Mówiłam, że normalnie już główką obraca. Chodziło mi tylko o skrzywioną główkę.
Dzięki za radę co do poduszki.
 
Do góry