reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skulone dziecko na usg

Weronikaaxx143

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Luty 2021
Postów
36
Hej, byłam wczoraj na usg i Pani doktor powiedziała, że dziecko jest BARDZO skulone, zestresowalo mnie trochę to, czy to źle że jest tak skulone, co to oznacza? Jak zapytałam czy wszystko jest dobrze z ciąża powiedziała że wszystko jest okej. Ogólnie ja od początku ciąży mam bóle w podbrzuszu czasem lekkie czasem mocne, ale od początku mówią że wszystko z dzieckiem jest okej. Czy któraś z was miała taka sytuację? Trochę mnie martwi, że dziecko było tak bardzo skulone.
 
reklama
A jakie ma być? 🤔 Może chodziło jej o to, że na przykład nie wszystko widać. U mnie na prenatalnych też mała tak się tak poskulała, że musiałam powtarzać bo za cholerę nie dało się zbadać serduszka 🤷
 
Hej, byłam wczoraj na usg i Pani doktor powiedziała, że dziecko jest BARDZO skulone, zestresowalo mnie trochę to, czy to źle że jest tak skulone, co to oznacza? Jak zapytałam czy wszystko jest dobrze z ciąża powiedziała że wszystko jest okej. Ogólnie ja od początku ciąży mam bóle w podbrzuszu czasem lekkie czasem mocne, ale od początku mówią że wszystko z dzieckiem jest okej. Czy któraś z was miała taka sytuację? Trochę mnie martwi, że dziecko było tak bardzo skulone.
Spróbuj przed następnym badaniem zjeść coś słodkiego. Dziecko powinno być bardziej ruchliwe. W którym tygodniu jesteś? Mnie w pierwszych tygodniach też bolało podbrzusze a wszystko jest ok 😉
 
Przed kolejnym USG zjedz czekoladę i popij colą, zobaczysz, jak Ci się dziecko rozbryka ;)
To normalne, że dziecko jest skulone, może akurat spało, a może taka jego uroda :)
Są dzieciaczki, które skrywają tajemnicę swojej płci do samego porodu, bo właśnie za cholerę nie chcą się pokazać lekarzowi ;)
 
Hej, byłam wczoraj na usg i Pani doktor powiedziała, że dziecko jest BARDZO skulone, zestresowalo mnie trochę to, czy to źle że jest tak skulone, co to oznacza? Jak zapytałam czy wszystko jest dobrze z ciąża powiedziała że wszystko jest okej. Ogólnie ja od początku ciąży mam bóle w podbrzuszu czasem lekkie czasem mocne, ale od początku mówią że wszystko z dzieckiem jest okej. Czy któraś z was miała taka sytuację? Trochę mnie martwi, że dziecko było tak bardzo skulone.
U mnie bóle podbrzusza występują do teraz, obecnie 34 tc, tak do połowy ciąży były silniejsze niż teraz. Od samego początku lekarz powtarzał, że to normalne chociaż czasami i tak szłam na dodatkową wizytę żeby usłyszeć, że wszystko ok 😅 u nas jak dzidzia nie była pupą odwrócona to znowu nóżki tak pościskane, że nie chciała pokazać co tam ma 😅 pewnie o to chodziło Twojej Pani doktor
 
reklama
Hej, byłam wczoraj na usg i Pani doktor powiedziała, że dziecko jest BARDZO skulone, zestresowalo mnie trochę to, czy to źle że jest tak skulone, co to oznacza? Jak zapytałam czy wszystko jest dobrze z ciąża powiedziała że wszystko jest okej. Ogólnie ja od początku ciąży mam bóle w podbrzuszu czasem lekkie czasem mocne, ale od początku mówią że wszystko z dzieckiem jest okej. Czy któraś z was miała taka sytuację? Trochę mnie martwi, że dziecko było tak bardzo skulone.
U mnie tez jest skulony, lekarka mówiła ze po prostu tak się dziecko ułożyło, wiec chyba nie ma czym się przejmować:)
 

Załączniki

  • C29DBD87-EDF2-4F06-A9F2-3A49ADD67524.jpeg
    C29DBD87-EDF2-4F06-A9F2-3A49ADD67524.jpeg
    24,8 KB · Wyświetleń: 114
Do góry