reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skurcze 36tc ? Pomocy

nowamloda12

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Listopad 2018
Postów
211
Dziewczyny jestem w 36tc.
Od dzis, od godziny 16-17 zaczął pobolewac mnie brzuch jak na miesiączkę, ale nie jakoś boleśnie, po prostu uczucie takie jak zaczynająca się miesiączka czyli delikatnie. I tak co 20-30min, do tej pory a jest już 21. I nie ukrywam ale brzuch teraz zaczyna bolec bardziej wyczuwalnie i w mniejszych odstępach czasowych bo co 15-20min.. ale to tez nie jest bardzo bolesne. Panikować czy w tym tyg tak ma być ?
 
reklama
Rozwiązanie
Nie, nie :) wszystko ustąpiło po wzięciu leków.. (całe częściej bo miałam wielkiego stresa, ze za szybko się zacznie) ale byliśmy na kontroli u lekarza i okazało się ze wszystko jest dobrze, malutka tylko napiera główka w dół.. zaniepokoiło mnie tylko, jak Pani doktor powiedziała, ze malutka jest o 4dni za mała i wazy 2500kg. No ale chyba to nie tak mało w 35t 4d ciąży ? Po za tym zdrowo się rozwija, ale 3 razy mierzyła jej główkę, ale nic więcej niepokojącego nie powiedziała.. wiec nie wiem co myśleć :)
W ostatnich tygodniach bedzie przybierac ok 200g na tydzien wiec w 40t bedzie idealna :)
Odpoczywaj, nie stresuj sie, miej wszytsko przygotowane i czekaj.
Takie skurcze mozna tez ciepla kapiela wyciszac (gdyby sie powtorzyly).
Im bardziej o tym myślisz, tym bardziej się denerwujesz i prowokujesz skurcze ;)
Miałam tak w drugiej ciąży, w końcu pojechałam na porodówkę i odesłali mnie z kwitkiem, bo to nie to.
No Spa i ciepła, rozluźniająca kąpiel :)
 
reklama
reklama
Do góry