reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

skurcze brzucha(jelit?) po cyklu stymulowanym

mamaGrzywacza

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Listopad 2015
Postów
50
hej dziewczyny! mam pytanie...kurcze wczoraj mialam pierwsze badania (moja grupa krwi to ABRH- : na przeciwciala rh-, antyfosfolipidowe igg,igm . urodzilam 1 dziecko. potem mialam 2x ciaze biochemiczna . Wyniki jutro lub po jutrze...teraz jestem kilka dni po owu ale czuje sie dziwnie...strasznie mam twardy brzuch i boli jakby skurcze jelit? bo ten bol to tak ogolny ,jakby proper skorcze??!..az musialam wziasc nospe...moja gin bedzie dopiero 15 maja chodze jak kaczka bo owulacja po tym clomidzie byla chyba z dwoch jajnikow bo tak pokazywalo usg. czemu ten brzuch mnie tak sciska?? okres mam miec doiero za tydzien..? co to sie dzieje? poleccie moze jakiegos dobrego immunologa na slasku prosze
 
reklama
Do góry