reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skurcze brzucha pierwszy trymestr

bobas2020

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
17 Luty 2020
Postów
112
Cześć dziewczyny :) mam pytanie . Dziś rano wstałam i niestety miałam dość silne zaparcia . Teraz jestem w pracy i w dole brzucha po lewej stronie mam dość silne kłócia które się utrzymują już jakiś czas. Trochę się martwię napisałam do mojego lekarza prowadzącego czekam na odpowiedz . Mam dość twardy brzuch . Czy mam czym się martwić ? Wiem, ze nie jesteście lekarzami, ale może któraś z was przechodziła przez podobne objawy :( pozdrawiam was 😊
 
reklama
Rozwiązanie
U
Dziewczyny czy któraś z was przechodziła w 7 tygodniu ciąży delikatne bóle w prawym dole brzucha takie jakby menstruacyjne ? Ja dziś tak mam trochę się martwię .

Nie stresuj się, bo takie bóle są zupełnie normalne. Mają związek z rozciąganiem się macicy i przystosowaniem wszystkich narządów do ciąży.
reklama
Dziewczyny czy któraś z was przechodziła w 7 tygodniu ciąży delikatne bóle w prawym dole brzucha takie jakby menstruacyjne ? Ja dziś tak mam trochę się martwię .
 
Dziewczyny czy któraś z was przechodziła w 7 tygodniu ciąży delikatne bóle w prawym dole brzucha takie jakby menstruacyjne ? Ja dziś tak mam trochę się martwię .
Z tego co tu czytałam wiele kobiet tak ma/miało. Ja jestem w 21tc i nadal takie miewam. Nic niepokojącego. Możesz wziąć nospę lub magnez jak bardzo Ci to przeszkadza. Jeżeli nie ma plamień lub ból nie jest jakoś super ekstra nasilony to całkowicie normalne. :)
 
Dziewczyny czy któraś z was przechodziła w 7 tygodniu ciąży delikatne bóle w prawym dole brzucha takie jakby menstruacyjne ? Ja dziś tak mam trochę się martwię .

Nie stresuj się, bo takie bóle są zupełnie normalne. Mają związek z rozciąganiem się macicy i przystosowaniem wszystkich narządów do ciąży.
 
Rozwiązanie
Do góry