reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skurcze i zanik bolu piersi w 6 tc

Paula265

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Marzec 2019
Postów
3 333
Witam,
Jestem w około 6 tc. W poniedziałek na usg zarodek miał 2 mm. Jedyny objaw ciąży jaki miałam do tej pory to ból piersi. Żadnych mdłości ani nic innego tylko te piersi. Od przedwczoraj miałam skurcze takie pojedyncze ale dość bolesne, jak przed miesiączka, wczoraj tez kilka razy w ciągu dnia i w nocy dzisiaj. Nie plamię ale dzisiaj przestały mnie bolec piersi... Czy jechać do szpitala czy nie dopóki nie ma plamienia? Martwię się bo to mój jedyny objaw były te bolące piersi a jeszcze te skurcze- były to zwykle skurcze, inne od rozciągania więzadeł ( bo to tez czuje). Co robić? Czy takie objawy mogą być niepokojące?
 
reklama
Witam,
Jestem w około 6 tc. W poniedziałek na usg zarodek miał 2 mm. Jedyny objaw ciąży jaki miałam do tej pory to ból piersi. Żadnych mdłości ani nic innego tylko te piersi. Od przedwczoraj miałam skurcze takie pojedyncze ale dość bolesne, jak przed miesiączka, wczoraj tez kilka razy w ciągu dnia i w nocy dzisiaj. Nie plamię ale dzisiaj przestały mnie bolec piersi... Czy jechać do szpitala czy nie dopóki nie ma plamienia? Martwię się bo to mój jedyny objaw były te bolące piersi a jeszcze te skurcze- były to zwykle skurcze, inne od rozciągania więzadeł ( bo to tez czuje). Co robić? Czy takie objawy mogą być niepokojące?
Kazdy skurcz w tak wczesnej ciazy trzeba sprawdzić
 
Uważam jak Patrycja, skurcze nie powinny występować, ból może być jak najbardziej ,ale nie skurcze, a piersiami bym się nie przejmowała ,ja tez tak miałam i urodziłam zdrowa dziecko ,a żadnych objawów ciąży
 
Uważam jak Patrycja, skurcze nie powinny występować, ból może być jak najbardziej ,ale nie skurcze, a piersiami bym się nie przejmowała ,ja tez tak miałam i urodziłam zdrowa dziecko ,a żadnych objawów ciąży
A jak mam jutro wizytę u ginekologa to poczekać do jutra czy jechać dzisiaj do szpitala?
 
Mnie najpierw bolało potem skurcze plamienie i krew. Niestety straculam aniołka w 5 tc. Jedz jak najszybciej do lekarza
 
Moim zdaniem poczekaj do jutra. Weź no spe (chociaż ja akurat jestem przeciwniczka tego typu leków) lub magnez i odpoczywaj. Lekarz zaleci to samo.
 
Ja dostałam silnego skurczu w nocy w 6tc i następnego dnia wszystkie ciążowe dolegliwości ustały, okazało się, że poroniłam.
Także ja radzę jechać dolekarza. Każdy organizm reaguje inaczej.
W następną ciążę zaszłam w kolejnym cyklu i miałam na początku lekkie skurcze ale już nie takie jak wtedy. Teraz 20tc
W każdym razie życzę żeby było wszystko dobrze , ale zawsze lepiej dmuchać na zimne
 
reklama
Dziękuje wszystkim za odpowiedzi 😘 pojechałam na IP i zostawili mnie do jutra ale mówią ze to wczesna ciąża i oni nic nie zrobią 🤷‍♀️ Zrobili morfologię i badanie moczu. Jutro do domu a boli dalej. Na szczęście w usg wszystko Ok
 
Do góry