reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skurcze i zanik bolu piersi w 6 tc

I jeszcze jedno USG nie leczy!!!!!! Ja się pytam, niech mi ktoś wyjaśni, w jakim celu mają je robić codziennie, skoro dzień wcześniej było wszystko dobrze? Mało tego, nikt nie wie do końca jaki ma wpływ tak częste USG na początku ciąży, a skąd wiesz że to zarodkowi nie zaszkodzi? W końcu 6 tydzień to formowanie się organów, zaczyna bić serce, zarodek nie potrzebuje ciągłego podglądanie. Za granicą ciąża do 12 tygodnia to nawet nie istnieje, a w Polsce ledwo się test ciążowy zrobi i od razu szpital o pretensje o wszystko. Lekarze to nie cudotwórcy.
 
reklama
I jeszcze jedno USG nie leczy!!!!!! Ja się pytam, niech mi ktoś wyjaśni, w jakim celu mają je robić codziennie, skoro dzień wcześniej było wszystko dobrze? Mało tego, nikt nie wie do końca jaki ma wpływ tak częste USG na początku ciąży, a skąd wiesz że to zarodkowi nie zaszkodzi? W końcu 6 tydzień to formowanie się organów, zaczyna bić serce, zarodek nie potrzebuje ciągłego podglądanie. Za granicą ciąża do 12 tygodnia to nawet nie istnieje, a w Polsce ledwo się test ciążowy zrobi i od razu szpital o pretensje o wszystko. Lekarze to nie cudotwórcy.
Dziękuje za informacje :) uważam podobnie ze co ma być to będzie ale jednak w obowiązku lekarza jest poinformowanie pacjenta a nie brak jakiejkolwiek rozmowy czy zdawkowe informacje. Usg jest bezpieczne dla dziecka i jest to potwierdzone przez lekarzy. Nie robiłam awantur poprostu byłam u swojego lekarza( jak już opuściłam szpital) i już wszystko wiem, wszystko mi wyjaśnił i czuje się lepiej psychicznie ponieważ nie olał tematu tylko podszedł rzeczowo ale wyczerpująco. Jest to moja pierwsza ciąża wiec normalne ze się boje :) i niepotrzebne są te wykrzykniki do pierwszego zdania, można na spokojnie :)
Pozdrawiam
 
I jeszcze jedno USG nie leczy!!!!!! Ja się pytam, niech mi ktoś wyjaśni, w jakim celu mają je robić codziennie, skoro dzień wcześniej było wszystko dobrze? Mało tego, nikt nie wie do końca jaki ma wpływ tak częste USG na początku ciąży, a skąd wiesz że to zarodkowi nie zaszkodzi? W końcu 6 tydzień to formowanie się organów, zaczyna bić serce, zarodek nie potrzebuje ciągłego podglądanie. Za granicą ciąża do 12 tygodnia to nawet nie istnieje, a w Polsce ledwo się test ciążowy zrobi i od razu szpital o pretensje o wszystko. Lekarze to nie cudotwórcy.
Słuchaj prawda jest to co piszesz. Ale nie wiem czy wiesz ze progesteron 0ofawany nawet nie ma udowodnionego wpływu na ciążę to placebo a psychika czasem przeważa wierz mi. A dwa. Olrwczy stosunek był bo żaden lekarz leczący na nfz ale i prywatnie nie ma prawa odmówić pacjentce informacji o jej stanie zdrowia a z tego co czytam u pani miało to miejsce. I o to awanture powinien ktoś zrobić.
 
Do góry