reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skurcze jak na okres

Ja tez tak mam dziś dokładnie jest 5+0 beta z wczoraj dopiero 14. Mam takie jakby skurcze już gdzieś od tygodnia byłam pewna ze okres przyjdzie po prostu wcześniej. Dziś mam 28 dc. Wizyta dopiero 7+3. Wiadomo ze się martwię ale z drugiej strony mój gin odpisał żeby brała duphaston zamiast 2x1 to 3x2.
Sprawdz przyrost bety po 48 h , jeśli nie ma krwawienia czy plamienia ,to bóle są normalne
 
reklama
hej, ja dzis 8+4 i nadal sa takie bole menstruacyjne, czasem wieksze i wtedy jest brazowe plamienie. bylam na usg w 7+2 i 8+2 i nic zlego nie widac, wiec prawdopodobnie bole i krwawienia wynikajace ze wzrostu macicy. pozdrawiam Was
 
Też mi to dokucza i martwi. Jedyna różnica jest taka że przy okresie brzuch boli mnie 1 dzień przed lub w ten sam dzień gdy się zaczyna. Teraz brzuch boli mnie od tygodnia a okres planowo powinien być we wtorek 26.10 . I też gdy idę do łazienki od razu patrzę czy zaczął się okres bo mam wrażenie że lada moment się zacznie.

Domowy test wyszedł mi delikatnie pozytywny ( 2 testy w odstępach 2 dni , pierwszy bladzioch a drugi dzisiejszy wyraźniejszy ) .
 
Sprawdz przyrost bety po 48 h , jeśli nie ma krwawienia czy plamienia ,to bóle są normalne
Tak zrobiłam przyrost był bardzo duży, zero plamien. Lekarz podniósł mi dawki leków i trochę przeszło. Czekam do pierwszego usg do 9.11 bo wtedy powinno być już serduszko widoczne ;)
 
Dziewczyny powiedzcie czy macie skurcze w podbrzuszu jak na okres?? U mnie zdarzają się niemal dziennie nie są jakieś bardzo intensywne aczkolwiek dziś zabolało trochę mocniej. Mam obawy że zacznę krwawić.. jeszcze nic takiego nie miało miejsca i oby tak dalej ale zastanawia mnie czy też tak macie? W środę będzie równy 6 tydzień idę jutro na bete dla pewności 🙏
Jeju jest w 5 tygodniu i bardzo brzuch mnie boli na dole i plecy z tyłu
 
Do góry