reklama

Skurcze łydek :-((

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez jus20sto, 11 Październik 2005.

1. jus20sto

jus20sto Matka Wariatka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny czy wy też macie te parszywe skurcze łydek??
    Ja z pierwsza dzidzia niczego takiego nie doświadczyłam, ale dziś w nocy jak mnie skurcz złapał za lewą łydkę to sie aż popłakałam, a mąż masował mi nogę...
    Do tej pory mięśnie mnie bolą...
    Nie znacie jakiegos sposobu na te paskudy
    A jak wy sobie z tym radzicie??

2. sylwia532

sylwia532 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    tyle co sie orientuje to niedobor magnezu powoduj skurcze,wiec warto go uzupelnic

3. reklama
  4. jus20sto

jus20sto Matka Wariatka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    sylwia532 a jeżeli ja mam w witaminach magnez???
    chyba zapytam się następnym razem gina.

5. aska00

aska00 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To niedobór magnezu, kompleks witaminowy (z zawartością magnezu) to za mało. W tej chwili moja lekarka już mi przepisała Magne B6 dwa razy dziennie oprócz feminatalu. Jest trochę drogi - ok. 17 zł. za 50 tabletek, ale podono najlepszy dla kobiet w ciąży - tak zapewniły mnie dwie panie z dwóch różnych aptek.
    Wiem co czułaś, gdyż miałam takie skurcze w pierwszej ciąży - wyłam wtedy z bólu. Wtedy też lekarka przepisała mi magnez.
    Myślę, że narazie sama kup jakiś magnezik a na wizycie lekarskiej zapytaj lekarza.

6. karolla

karolla Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczynki sorki ze się wtrące ale tez miewam skurcze łydek szczególnie nocą, codziennie biorę feminatal w którym jest magnez plus 2tabl magnefaru
    ale z magnezem trzeba uważac by nie przecholować bo dużo magnezu jest w słodyczach i mi po 2 miesiacach łykania wyszła wysypka właśnie od nadmiaru magnezu a skurcze łydek i tak sporadycznie występują wiec to chyba urok ciąży

7. ANIK78

ANIK78 Marzec 2006 i Luty 2009

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja też je miewam czasami, głównie w nocy, więc współczuję. Ja nic z tym nie robiłam i ostatnio samo przeszło...

8. agao

agao Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a ja jeszcze nie mam ale wiele znajomych ziężarówek mialo zwłaszcza kłucie w łydkach i to nocą

9. pytia

pytia Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mnie się tez zdarzają takie skurcze - wyłącznie w nocy. Ale na szczęście niezbyt często.

10. reklama
  11. KingaP

KingaP Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mi moja lekarz powiedziała, że jak tylko pojawią sie jakieś skurcze łydek, to przez kilka dni mam połykac magnez (mam w domu Asmag). Polecam

12. joanna30

joanna30 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    w ciazy spokojnie mozna raz dziennie brac magnez,niestety bedac w poprzednich ciazach nie mialam otym pojecia i strasznie sie meczylam szczegolnie w ostatnich miesiacach ciazy koszmar mam nadzieje,ze teraz ta dolegliwosc mnie ominie

Poleć forum