reklama

Skurcze łydek :-((

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez jus20sto, 11 Październik 2005.

1. jus20sto

jus20sto Matka Wariatka

Dziewczyny czy wy też macie te parszywe skurcze łydek??
    Ja z pierwsza dzidzia niczego takiego nie doświadczyłam, ale dziś w nocy jak mnie skurcz złapał za lewą łydkę to sie aż popłakałam, a mąż masował mi nogę...
    Do tej pory mięśnie mnie bolą...
    Nie znacie jakiegos sposobu na te paskudy
    A jak wy sobie z tym radzicie??

2. sylwia532

sylwia532 Fanka BB :)

tyle co sie orientuje to niedobor magnezu powoduj skurcze,wiec warto go uzupelnic

3. reklama
  4. jus20sto

jus20sto Matka Wariatka

sylwia532 a jeżeli ja mam w witaminach magnez???
    chyba zapytam się następnym razem gina.

5. aska00

aska00 Fanka BB :)

To niedobór magnezu, kompleks witaminowy (z zawartością magnezu) to za mało. W tej chwili moja lekarka już mi przepisała Magne B6 dwa razy dziennie oprócz feminatalu. Jest trochę drogi - ok. 17 zł. za 50 tabletek, ale podono najlepszy dla kobiet w ciąży - tak zapewniły mnie dwie panie z dwóch różnych aptek.
    Wiem co czułaś, gdyż miałam takie skurcze w pierwszej ciąży - wyłam wtedy z bólu. Wtedy też lekarka przepisała mi magnez.
    Myślę, że narazie sama kup jakiś magnezik a na wizycie lekarskiej zapytaj lekarza.

6. karolla

karolla Fanka BB :)

Dziewczynki sorki ze się wtrące ale tez miewam skurcze łydek szczególnie nocą, codziennie biorę feminatal w którym jest magnez plus 2tabl magnefaru
    ale z magnezem trzeba uważac by nie przecholować bo dużo magnezu jest w słodyczach i mi po 2 miesiacach łykania wyszła wysypka właśnie od nadmiaru magnezu a skurcze łydek i tak sporadycznie występują wiec to chyba urok ciąży

7. ANIK78

ANIK78 Marzec 2006 i Luty 2009

Ja też je miewam czasami, głównie w nocy, więc współczuję. Ja nic z tym nie robiłam i ostatnio samo przeszło...

8. agao

agao Fanka BB :)

a ja jeszcze nie mam ale wiele znajomych ziężarówek mialo zwłaszcza kłucie w łydkach i to nocą

9. pytia

pytia Fanka BB :)

Mnie się tez zdarzają takie skurcze - wyłącznie w nocy. Ale na szczęście niezbyt często.

10. reklama
  11. KingaP

KingaP Gość

Mi moja lekarz powiedziała, że jak tylko pojawią sie jakieś skurcze łydek, to przez kilka dni mam połykac magnez (mam w domu Asmag). Polecam

12. joanna30

joanna30 Fanka BB :)

w ciazy spokojnie mozna raz dziennie brac magnez,niestety bedac w poprzednich ciazach nie mialam otym pojecia i strasznie sie meczylam szczegolnie w ostatnich miesiacach ciazy koszmar mam nadzieje,ze teraz ta dolegliwosc mnie ominie

Poleć forum