reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skurcze podczas seksu na początku ciąży?

Mamuśka011

Początkująca w BB
Dołączył(a)
23 Październik 2018
Postów
28
Witam drogie panie jestem na samym początku ciąży 4 tydzień dopiero co sie dowiedziałam jednak niepokoi mnie to ze kilka dni temu i dziś podczas stosunku czuję w podbrzuszu skurcze takie jakby podobne do okresowych nie wiem czy to dobrze czy źle czy któraś z mam tak miala/ma lub wie czy to cos złego? Bardzo mnie to martwi.
 
reklama
Dla jednej moze byc normalne, dla drugiej nie. Ja mialam takie skurcze i skonczylo sie na luteinie i lezeniu, bo mialam krwiaka, wiec radzilabym jednak powstrzymać sie od stosunku, gdyż 4 tc to bardzo wczesna ciaza, ktora moze zakonczyx sie roznie.
 
U mnie żadnych skurczów nie było, a przez pierwsze tygodnie o ciąży nie wiedziałam i nie stroniłam od seksu i używek.
Jeśli sama czujesz, że coś jest nie tak, to chociażby dla siebie odwiedź gina.
 
Do góry