reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skurcze przepowiadajace 24 tydzien ciazy

Ayashi86

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
15 Marzec 2016
Postów
149
Witajcie ;)

Jestem w 24 tygodniu ciazy, od kilku dni wydaje mi sie ze moge miec skurcze przepowiadajace, nie sa bolesne, trwaja krotko bo okolo minuty nawet nie cala i zdazaja sie od 1 do 3 razy dziennie. Moje pytanie brzmi, czy to normalne ze zaczynaja sie te skurcze od dolu brzucha idac ku gorze?? Bo wyczytalam na necie ze skurcze zaczynaja sie od gory brzucha idac ku dolowi i niewiem co mam o tym myslec...
 
reklama
Najprawdopodobniej to są twardnienia brzucha, które się zdarzają u kobiet w ciąży. Trzeba wtedy sobie usiąśc i odpocząc. Na następnej wizycie u ginekologa koniecznie powiedz o tym lekarzowi, niech zbada Ci też szyjkę macicy. Ale myślę, że jak są 3 razy dziennie to nie jest nic niepokojącego.
 
Do góry