reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skurcze przepowiadające

o tym co pisałam że było mniej ruchów odpowiadała infekcja którą miałam (tak powiedział lekarz) a teraz mała wróciła do swoich szaleństw ;)
Wazne jest by liczyc ruchy. U mnie 6 dni przed porodem przez kilka godzin nie bylo ruchów dopiero po przyjezdzie do szpitala na ktg sie pokazały a ja ich nie czulam!!! A liczylam i notowalam od 30 tyg choc ciostra nie liczyla wgl jej lekarz nie kazala
 
reklama
Przed chwilą miałam na wkładce lekko zaróżowioną kropeczkę na jakiś 1cm. Czyżby czop zaczyna się wydalać?
Czop to powinien byc taki jakby rozmokniety czopek czy globulka. Na 99% wypada przy sikaniu i w tedy uslyszysz takie "plum" jezeli krew to mozr skracac sie szyjka. Choc u mnie przy rozwarciu 7cm szyjka dalej byla wysoko...
 
Mi wczoraj odszedł czop po dwóch dniach biegunki i dalej nic nawet skurcze przepowiadające ustały od dwóch dni cisza... Już nie zostaje mi nic jak czekać w czwartek wizyta zobaczymy co tam słychać 🙄
 
Mi wczoraj odszedł czop po dwóch dniach biegunki i dalej nic nawet skurcze przepowiadające ustały od dwóch dni cisza... Już nie zostaje mi nic jak czekać w czwartek wizyta zobaczymy co tam słychać 🙄
To bardzo uwazaj teraz co nie wda sie zakazenie do macicy. Nie dotykaj szyjki ani nie wkladaj palcow do pochwy. No i z sexem to lezpiej juz tez sie wstrzymac. Znajoma dostala zakazenia przez przedluzajacy sie porod po wywolaniu i ona i syn byli na antybiotyku potem 3 tyg 😐 3mam kciuki zeby sie rozkrecilo jak jest juz tak daleko 😊 ps.s. nie bierz juz nospy jak cos 😊
 
Do góry