reklama

skurcze w 30 tygodniu

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2012' rozpoczęty przez malutkans, 12 Listopad 2011.

1. malutkans

malutkans Fanka BB :)

witam,

wczoraj mnie brzuch bolaj i pojechalismy do szpitala zbadac mnie i malego, okazalo sie ze to nie bole brzucha tylko skurze i ze bylo lekkie rozwarcie oraz skrocona macica.
    Odrazu dastalam leki przeciw skurczowe, leki na rozwiniecie pluc oraz antybiotyk i zostalam w szpitalu.
    Jusz jest znowu wszystko OK ale jeszcze niewiem jak dlugo bede w szpitalu do obserwacji.

2. Melisa87

Melisa87 Fanka BB :)

Malutka- to trzymajcie sie cieplutko! Dobrze, ze poszlas do lekarza i wiesz co sie dzieje. Dobrze, ze leki pomogly :-)

3. reklama
  4. Strzyga

Strzyga Matka Fanatyczka

Malutka - a na co antybiotyk?? Ważne, że już wszystko okay. Teraz tylko cierpliwości :)

5. tiramisu1976

tiramisu1976 Fanka BB :)

trzymajcie się mocno w dwupaku :)

6. nice-girl

nice-girl Fanka BB :)

Malutkaans - życzę, żeby się wszystko wyhamowało! Trzymaj się tam, zaciśnij nogi i wytłumacz dobitnie małemu, że ma się jeszcze nigdzie nie wybierać :-) No i nie martw się, bo stres tylko szkodzi. Moja koleżanka tak miała przy córeczce, że skurczy dostała w 31tyg i było zagrożenie wcześniactwem. Jakoś się wszystko wyhamowało i potem mała była przenoszona - urodziła się w 41 tyg. dopiero.

7. anielkaa

anielkaa Fanka BB :)

Malutkans-trzymaj sie w dwupaczku jak najdluzej. Pozdrawiam:)

8. Anastazzja

Anastazzja Fanka BB :)

Malutkans:) zaciskaj nogi i ciesz się, że tak szybko zareagowałaś! zdrówka dla Was:*

9. zeldek

zeldek Aktywna w BB

jakie dostałaś leki na skurcze?

10. reklama
  11. Anisia84

Anisia84 Fanka BB :)

Trzymajcie się dzielnie w dwupaku:) Tłumacz dzidzi, żeby siedziała dalej u mamusi, na pewno posłucha. Buziaki dla Was!

12. Alka1106

Alka1106 Fanka BB :)

Malutka jestem z Tobą!!! Trzymaj się kochana jak najdłużej w dwupaku... i nie poddawaj się

Poleć forum