reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

skurcze w 30 tygodniu

reklama
ja mam skurcze od ok 20 tyg . Mam zapisany magnez (asmag) w ilości 6 tabl. dziennie i Luteinę dopoch. biorę juz ponad miesiąc i ustąpiły bardzo mało:-/ w necie wyczytałam że to może też być brak wapnia. Na moje szczęśćie i maluszka szyjka trzyma mocno. malutkans trzymam kciuki za Ciebie powinno być dobrze, bo jesteś podkontrolą. Moja szwagierka miałą założony szew na szyjce z takiego samego powodu i spokojnie donosiła zdrowego chłopca. będzie dobrze!
 
Ostatnia edycja:
Malutkans trzymaj się, leż plackiem, odpoczywaj ile wlezie, jeszcze troszkę!!!
Trzymam kciuki aby wszystko było dobrze, pozdrawiam.
 
witam jestem mezem od malutkiej i ja rozpoczelem temat.
tan antybiotyk jest przeciw infekcji, to na skurcze niewiemy co to jest ale skurczy jusz niema i tabletki tesz biore tak jak asiuk.
pozdrowienia od nas.
 
czesc dziewczyny dziekuje waam za wsparce :) prosilam meza zeby was powiadomil a on zalozyl watek:-) kochany.
ja sie czuje lepiej tylko rece mnie bola :( nawet sie wymyc nie moge maz mnie myl dzis w lozku :( ale za to jedzenie jest pyszne :) zobaczymy co powie jutro lekarz. uciekam bo mi niewygodnie.pozdrawiamy was
 
malutkans ja jak mialam skurcze dostałam leki po których już od 3 tyg jest spokój. słyszałam, że częssto rpzy takich lekach dzidzie później trzeba na siłę wypędzać, bo jest po terminie a Ona ciągle nie chce opuścić brzuszka
 
reklama
Super malutkans że jest spokój:-) A wiesz ewelina26k ja przy Jakubie na początku brałam na podtrzymanie ciaży Duphaston przez jakieś 3 mce i faktycznie Jakuba trzeba było długo prosić o opuszczenie lokalu:-D. Ale z dwojga chyba lepiej po terminie niż przed:sorry:.
 
Do góry