reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skurcze zoladka w ciazy?

karolyn1987

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Sierpień 2016
Postów
1 431
Miasto
Kraków
Witajcie jestem w 2 ciazy 17 tydz. Od dwoch dni mam cos ala skurcze zoladka. Na poczatku myslalam ze zwiazane one byly ze zjedzeniem mlodej kapusty ale dzisiaj tez takie cos mam i nie towarzyszy temu nic innego ani wzdecia ani gazy. Jest to taki swidrujacy bol w gornej czesci brzucha i zanikajacy za jakis czas (ciazko ten bol ulokowac). Oczywiscie bol nie jest ciagly. Jak pojawia sie lezac to W pozycji na plecach zanika. Z lekow boore letrox i pregne plus. Biore doraznie tez no-spe. Czy ktoras tak miala?

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Przychodzą mi do głowy następujące przyczyny:
1. Być może powiększająca się macica zaczęła uciskać jelita lub inne narządy;
2. Badałaś enzymy wątrobowe?

PS. Każdy ból najlepiej skonsultować z lekarzem.
 
Wydaje mi sie ze to jednak zoladek ;/ czy cos poza no spa bralyscie na bóle brzucha?

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
karolyn Nie bierz lekarstw bez konsultacji z lekarzem. Ja miałam takie bóle i były właśnie związane z powiększającą się macicą (tuż pod mostkiem). Nie możesz się leczyć, bo Ci się wydaje. To może być zupełnie niegroźne, ale przyczyn może być wiele. Idź do lekarza, bo bóli nie można bagatelizować.
 
Na razie robie diete kleikowa. Czyli tylko siemie, kasza manna i rozgotowany ryz. Poki co widze ze od rana te bole sa coraz slabsze. Rozmawialam tez ze swoja polozna. Mowi ze mloda kapusta to sama chemia

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wszelkie młode warzywa i owoce są pryskane i pełne chemii. Zarówno kapusta jak i np. młoda marchewka.
Może faktycznie ta kapusta Ci "zaszkodziła". Mam nadzieję, że już będzie tylko lepiej.
 
miałam ostry ból żąłądka na początku ciąży, ale to bardzo, aż się zkręcałam
to było jak jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży, czyli początki
nie jedłam regularnie a piłam kilka kaw dziennie
oczywiście byłam u gin, musiałam iść do szpitala, na ok 3dni, podawali mi nospe i jakieś kroplówki, ale to nie było nic poważnego, bardziej tak profilaktycznie poszłam do szpitala
a słuchaj może to jakaś jelitówka? można na to brać osłobówki w ciąży
 
Mi juz przeszlo. Winna byla kapusta. Dzien na kleikach i sie uspokoilo bez lekarstw

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
reklama
Do góry