reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skuteczność prezerwatyw

Dołączył(a)
10 Czerwiec 2017
Postów
4
Witam, ostatnio doszło miedzy mną a moim chłopakiem do stosunku, zabezpieczony prezerwatywą. Prezerwatywa nie pękła, nie zsunęła się. Wszystko było dobrze, dopóki nie zaczęłam czytać o jakiś mikroporach w prezerwatywie, które przepuszczają plemniki i innych ciążach z gumki bez uszkodzenia jej. I właśnie chodzi o to, że chłopak miał wytrysk we mnie, po czym od razu wysunął penisa, nie robił żadnych dodatkowych ruchów ani nic. Zdjął prezerwatywę, nie było widać żadnych uszkodzeń. Czy mimo tego, istnieje jakieś ryzyko, że mogę być w ciąży?

I jeszcze jedno pytanie, po zdjęciu tej prezerwatywy jeszcze dotykał mnie palcami, ale miał raczej suchą rękę. Potem doszło do pieszczot oralnych, po czym całowaliśmy się i on robił mi dobrze. Również czytałam, że jest to możliwe, że w taki sposób dojdzie do ciąży. Co o tym myślicie? Bo ja już się pogubiłam.
 
reklama
W ciążę się zachodzi jeśli plemniki ze spermy dotrą do komórki jajowej. Jeśli prezerwatywa nie pękła ani się nie zsunęła to nie powinnaś się martwić. Napisałaś że raczej miał suchą rękę. Jeśli tak było to ok.jeśli nie i np.miał palce brudne ze spermy i wysunął je do pochwy to już ryzyko istnieje.przez seks oralny nie zachodzi się w ciążę. Mam nadzieję że pomoglam:)
 
reklama
Nie widzę powodu, dla którego ktoś ma oceniać co wypada, a co nie, w kwestiach łóżkowych oraz związanych z intymnością. Mój już nie raz mi kupował podpaski czy tampony. W poprzednim związku jak się zabezpieczaliśmy to bez problemu kupowałam gumki. Podobnie z zabawkami erotycznymi. Nie ma co się wstydzić, bo takie gadżety jedynie spajają związek.
Świetny wybor jest tutaj Link do: Wibrator łechtaczkowy, masażer łechtaczki | Sensu.pl
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja też bez problemu kupowałam gumki zanim zaczełam stosować vines, nie było z tym żadnego problemu. Mój facet też raczej nie wstydził się tego bo uważamy że większym wstydem jest niczego nie stosować i zaliczyć wpadkę. Dzieci powinny być planowane i oczekiwane
 

Podobne tematy

Do góry