reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skutki delegalizacji aborcji w Polsce

reklama
Tymczasem, kolejna wiadomość. Cytuję za gazeta.pl: Z Ministerstwa Zdrowia wypłynął projekt nowelizacji, który zakłada m.in. rejestrowanie w Systemie Informacji Medycznej informacji o ciąży pacjentek.

Po prostu ubezwłasnowolnienie level master

Właśnie miałam to napisać 😳 To jest KU**A jakiś żart ‼️‼️
 
W końcu zasrance musza mieć formalna dokumentacje uzasadniająca wniosek do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa jeśli kobieta nie urodzi ‼️ (Ten piękny projekt, który zapowiada KARANIEM POZBAWIENIA WOLNOŚCI za poronienie, bo o aborcji za granica już nie wspomnę!).

„ Ponadto każdy lekarz widząc że kobieta nie jest w ciąży a była, jak nie przykabluje, to może dostać 3 lata z Art. 240. § 1 KK. „ ‼️‼️

Mam nadzieje, ze żadnemu oszołomowi PiS nie podsunę teraz pomysłu, ale boje się, ze oprócz zakazu kupna tabletek antykoncepcyjnych wpadną na pomysł wycofania testów ciążowych z aptek i sklepów, aby była możliwość zrobienia tylko bety w laboratorium - i pyk pyk do rejestru ❌
Urodzę z tych nerwów chyba zaraz…
 
Przyczynie się do śmierci - gwałt

Co gorsze?
Właśnie usłyszałam w wiadomościach że słynny gwałciciel "Krystek" wychodzi na wolność. Cała sprawa się nie interesowałam więc jak coś źle napisze to przepraszam ale mówili że za gwałt dostał 3 lata !! I teraz kobieta załóżmy która zgwałcił zachodzi w ciążę , dokonuje aborcji lub dochodzi do poronienia i grozi jej większa kara niż jemu ?!
Gdzie my ku...a żyjemy ?
 
Tymczasem, kolejna wiadomość. Cytuję za gazeta.pl: Z Ministerstwa Zdrowia wypłynął projekt nowelizacji, który zakłada m.in. rejestrowanie w Systemie Informacji Medycznej informacji o ciąży pacjentek.

Po prostu ubezwłasnowolnienie level master
To nieprawdopodobne... Niewiarygodne... Co za ku*#@, bo inaczej się na nich powiedziec nie da!
 
Był brzuch nie ma brzucha kobieta ma się wytłumaczyć. Tu już nie trzeba ustawy, że poronienie będzie karane, bo każda kobieta, która straci dziecko będzie się tłumaczyła przed sądem, że go nie usunęła.
Absurd, cholerny absurd.
 
Cały czas obserwuję wątek i to co teraz przeczytałam to jakaś masakra... Myślałam, że już nie da się bardziej poniżyć kobiet - jakże się myliłam... 😢 Powinno się zrobić okno życia na ścianie sejmu, niech się zajmują tymi dziećmi (które w większości są porzucane przez choroby)❗Co za kraj... 😩
 
A jak ta nowelizacja ma się prawnie do ochrony danych?
Czy można nie wyrazić zgody na umieszczenie moich danych w takiej bazie?
 
reklama
Do góry