reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skutki przebywania przy zabiegu keratynowego prostowania włosów w ciąży

Dołączył(a)
27 Kwiecień 2021
Postów
5
Witam,
Chciałam zapytać czy ktoś z was miał jakieś skutki uboczne w ciąży/u dziecka jeśli przebywał w pobliżu pomieszczenia gdzie było wykonywane keratynowe prostowanie włosów?
Wybralam sie do fryzjera na pasemka rozjasniajace poprzednio sporo czytajac ze jak ze nie dotykają skorych są bezpieczne w ciazy, sprawdziłam także ze fryzjerka używa rozjaśniacza bez amoniaku. Podczas nakładania obok mnie inna klientka również miała nakładane cos na głowę co się później okazało ze była to kretyna. Jak tylko się o tym dowiedziałam opuściłam pomieszczenie i resztę zabiegu spędziłam w osobnym pokoju. Nie byłam w tym samym pomieszczeniu kiedy włosy były 'prasowane' i wydalaly opary ale bardzo sie martwie ze bedac w pokoju obok tez moglam sie tych substancij 'nawdychac' oraz siedza blisko jak kretyna byla nakladana :( Jestem w 18 tygodniu
 
reklama
Cześć. Wszystko zależy co było w składzie keratyny, bo jeśli nie było amoniaku nie masz się o co martwić. Teraz sporo fryzjerek pracuje na produktach które są bezpieczne dla kobiet będących w ciąży, czy karmiących piersią :)
 
Do góry