reklama
  • Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Rodzinnych, pogodnych, pełnych harmonii i miłości. Niech wszelkie trudności odejdą w zapomnienie, a towarzyszy Ci uśmiech, radość i spełnienie. ania ślusarczyk i team babyboom

Słaba erekcja

Trisss

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Mój mąż ma słabą erekcję. Ma problemy z jej osiągnięciem, ale potem również członek opada w trakcie seksu. Dodam, ze mąż w trakcie tego bardzo się stresuje i praktycznie z seksu nici potem... Co robić i jak mu pomóc? Dodam, ze rozmowa z nim jest bardzo trudna bo on unika tematu Jak również i unika seksu.
Co robić?

reklama

PatPatPat

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Czy nie wymagasz na mężu, aby dziś był seks obowiązkowo bo masz owulacje? Często faceci gdy myślą, że MUSZĄ BO TO TEN DZIEŃ to nie mogą bo zamiast skupić się na przyjemnościach on ma zadanie do wykonania i tyle :)

Neiv

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Może spróbuj go trochę "wyluzować'? Nie próbuj z nim o tym rozmawiać, jak znowu mu nie stanie, zmień temat, zaproponuj, że coś sobie wspólnie obejrzycie. Spróbuj pozachowywać się tak, jakby Cię to w ogóle nie ruszało, żadnej problem, nie kochamy się dzisiaj to porobimy coś innego. W międzyczasie może wybadaj, co u niego w pracy, pozachęcaj do wyjść z kumplami (może ma jakiś problem i będzie mu łatwiej im się wygadać niż Tobie)...

Suprise87

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Od zawsze ma taki problem? Czy pojawił się ostatnio?
Znajomej mąż ma to samo, młody chłopak, jemu nawet nie zawsze pomagają tabletki... Dodatkowo ma niedoczynność tarczycy... Nie wiem, czy jedno z drugim może mieć związek... Ale może...
Wydaje mi się, że to dla faceta bardzo trudny problem i bardzo wpływa na jego poczucie własnej wartości... Staraj się być przy nim, wspierać, ale nie zbyt nachalnie, aby nie odczuwał presji...
Nie wiem jak aktualnie wygląda sytuacja u znajomej, bo jak ona nie zacznie sama tematu, to ja nie chce jej wypytywać...

Rozwiązania
0
Może jest to po prostu problem ze zmęczeniem? Ewentualnie stres? Zmęczenie oraz stres mogą bardzo negatywnie wpływać na kondycję seksualną.

Trisss

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Czy ja wiem? Raczej to wykluczam bo kiedyś mąż miał o wiele bardziej stresującą pracę, obecnie wszystko się w życiu zawodowym ustabilizowało tak wiec nie ma takiego denerwującego otoczenia jakie miał wcześniej. Tak więc raczej to wykluczam. Mąż zaczął jakiś czas temu chodzić na siłownię, odżywiamy się równeż zdrowo. Wiadomo, ze raz na jakiś czas lubimy zjeść jakis fast food ale na co dzień raczej preferujemy zdrowe jedzonko.
Problem jest od jakiegoś czasu. Kiedyś tak nie było. Z tego co wiem to na nic nie choruje. I nie wymuszam seksu bo seks obecnie mamy raz na miesiac może ;/

Rozwiązania
0
W takim razie na początku dobrze byloby zrobić sobie badania krwi oraz badania hormonalne. Czy mąż próbował tabletek czy suplementów na erekcję? Nie zaczynałabym na początku od viagry na pewno ale jest wiele ziołowych tabletek, które może by mu pomogły...

Trisss

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Robił sobie ostatnio badania krwi bo go z pracy na te badania wysłali ale wszystko jest w nich w porządku. Hormonalnych raczej nie robił, zasugerowałabyś jakie wykonać? Co do tabletek to nie wiem czy brał, podejrzewam, ze nie no i sama może bym mogła mu coś zasugerować ale nie wiem czy by zechciał je brać.

reklama
Rozwiązania
0
Musisz spróbować i w koncu się z nim skomunikować w tej sprawie, seks jest bardzo ważny w małżeństwie i jeśli seks nie wychodzi to czasami nawet najlepszy związek nie wychodzi. I moze się rozpaść. Z badań hormonalnych polecam prolaktynę, tsh, ft4, ft3 oraz możecie jeszcze zbadać estradiol. Niech zobaczy czy wszystko jest ok, jeśli nie to trzeba będzie wybrać się do lekarza. Z środków na erekcję bez recepty polecam Cum on. Mój mąż miał takie problemy oraz brał te tabletki, dodam, ze mu te tabletki przypisał lekarz, samodzielnie ich nie znaleźliśmy ;) Oraz pomogły.