reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Slaba kreska na teście ciążowym

reklama
Żeby temperatura powiedziala nam cokolwiek o przebiegu cyklu to mierzymy ją w kontakcie ze śluzówką czyli w ustach lub pochwie i tylko rano na leżąco w łóżku tuż po przebudzeniu. Temperatura mierzona pod pachą i w ciągu dnia nie ma żadnej wartości jeśli chodzi o ocenę tego w jakim etapie cyklu jesteś itp. Musiałbysmy wiedzieć jaką temperature masz normalnie mierzoną właśnie w ten sposób. Ja na Twoim miejscu zrobiłabym test jutro rano z porannego moczu. Masz taki o czułości 10?
Termometr do ucha a takrze taki pod pachę. Właśnie przed chwilą sobie zmierzyłam i córce. Mała 36.6 a ja 37.2
 
Żeby temperatura powiedziala nam cokolwiek o przebiegu cyklu to mierzymy ją w kontakcie ze śluzówką czyli w ustach lub pochwie i tylko rano na leżąco w łóżku tuż po przebudzeniu. Temperatura mierzona pod pachą i w ciągu dnia nie ma żadnej wartości jeśli chodzi o ocenę tego w jakim etapie cyklu jesteś itp. Musiałbysmy wiedzieć jaką temperature masz normalnie mierzoną właśnie w ten sposób. Ja na Twoim miejscu zrobiłabym test jutro rano z porannego moczu. Masz taki o czułości 10?
Tak
 
reklama
Do góry