reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Slaba kreska na testach

33latka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Maj 2020
Postów
355
Witam
Pierwszy moj test z 26 maja wyglada tak:
20200526_122456.jpg
Drugi test z 27 maja wygląda tak:
20200527_104058.jpg
Trzeci test z 28 maja jest taki:
20200528_064946.jpg
Te trzy testy z czułością 10.
A tutaj test z dzisiaj
20200530_070823.jpg
Czułość 20.
Termin @ byl tydzień temu. Przytulanki byly 10, 11 i 19 maja.
Ma myśli że to biochemiczna...
Nie mam możliwości zrobić bety bo mieszkam na wiosce. Gin dopiero 17 czerwca...
Jak myslicie mam szanse jeszcze?
Piers bolą, podbrzusze też...
 
reklama
Witam
Pierwszy moj test z 26 maja wyglada tak:
Zobacz załącznik 1126680
Drugi test z 27 maja wygląda tak:
Zobacz załącznik 1126681
Trzeci test z 28 maja jest taki:
Zobacz załącznik 1126682
Te trzy testy z czułością 10.
A tutaj test z dzisiaj
Zobacz załącznik 1126683
Czułość 20.
Termin @ byl tydzień temu. Przytulanki byly 10, 11 i 19 maja.
Ma myśli że to biochemiczna...
Nie mam możliwości zrobić bety bo mieszkam na wiosce. Gin dopiero 17 czerwca...
Jak myslicie mam szanse jeszcze?
Piers bolą, podbrzusze też...
Mi się wydaje że to ciąża.
Drugi test piękna kreska. Ja miałam dużo słabsza.
Jednak na tym ostatnim to czułość jest gorsza niż te pierwsze, może dla tego słabsza kreseczka.
Trzymam kciuki.
Daj znać co i jak :)

Ps. Jak masz możliwość kup test z Rossmana ten zwykły facelle u mnie pokazał już kreskę 3/4 dni przed terminem i później pięknie się wzmacniała.
 
Testy robiłaś o jakich porach dnia??? O różnych?? Jeżeli tez dużo piłaś to stezenie hcg było niższe..... nie zaprzątała sobie głowy zlymi myślami . Jeżeli nie masz możliwości zrobienia bety to spokojnie poczekaj do wizyty. Chyba że chcesz jeszcze zainwestować w testy to zrób najlepiej z rana
 
Mi się wydaje że to ciąża.
Drugi test piękna kreska. Ja miałam dużo słabsza.
Jednak na tym ostatnim to czułość jest gorsza niż te pierwsze, może dla tego słabsza kreseczka.
Trzymam kciuki.
Daj znać co i jak :)

Ps. Jak masz możliwość kup test z Rossmana ten zwykły facelle u mnie pokazał już kreskę 3/4 dni przed terminem i później pięknie się wzmacniała.
Niestety nie mam w okolicy Rossmanna. W poniedzialek przyjda testy kupione w Internecie o tej lepszej czulosci to zrobie
 
Testy robiłaś o jakich porach dnia??? O różnych?? Jeżeli tez dużo piłaś to stezenie hcg było niższe..... nie zaprzątała sobie głowy zlymi myślami . Jeżeli nie masz możliwości zrobienia bety to spokojnie poczekaj do wizyty. Chyba że chcesz jeszcze zainwestować w testy to zrób najlepiej z rana
Testy robiłam zawsze z rana z pierwszego moczu.
W poniedziałek powtórzę i zobaczymy
 
Niestety nie mam w okolicy Rossmanna. W poniedzialek przyjda testy kupione w Internecie o tej lepszej czulosci to zrobie
Czekam na informacje i trzymam kciuki i za Was.
U mnie kreska była prawie nie widoczna, ale ja zrobiłam ten i na drugi dzień była mocniejsza i przestałam robić. Pozniej poszłam na betę i do lekarza i koniec ☺️
 
reklama
Dziękuję za gratulacje. Boję się ze przez bole brzucha i słabą kreskę sie ona nie utrzyma....
 
Do góry