reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słabe kreski 14 dpo i 16 dpo

Zlota11111

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
31 Październik 2021
Postów
117
Witam,
14 dpo wyszedł mi test pozytywny, dziś 16 dpo druga kreska tylko delikatnie wyraźniejsza

Czy nie powinna być już bardzo widoczna?
Na bete brak możliwości, ginekolog dopiero w środę wieczorem...
 

Załączniki

  • IMG_20220328_104553.jpg
    IMG_20220328_104553.jpg
    2,6 MB · Wyświetleń: 347
reklama
Owulacja zawsze może się przesunąć, jeśli była potwierdzona na usg to długość zagnieżdżenia zarodka też jest ruchoma i może u Ciebie było to 12 dni stąd jeszcze słabiej wykrywany hormon hcg.
 
Rozwoju ciąży nie sprawdza się po intensywności kreski na tescie. Akurat te pinki zawsze się słabo wybarwiają
 
Jednak patrząc, jak kobiety dodawały zdjęcia to z dnia na dzień były ciemniejsza.

I pinki niektóre mają kobiety też bardzo ciemne drugie kreski..

Kupię dziś facalle , ja osobiście byłam zadowolona z tego testu. Jako pierwszy wykrył mi ciążę.
 
Chyba lepiej zamiast wydawać kolejne pieniądze na testy to zrób bhcg i za 48h kolejne, będziesz miała czarno na białym czy rośnie prawidłowo zamiast doszukiwać się intensywności kreski :)
 
reklama
Do góry