reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Słabe krwawienie podczas miesiączki, dlaczego

Dołączył(a)
7 Marzec 2021
Postów
10
Hej poszukuje porady ponieważ obecnie nie mogę dostać się do swojego ginekologa.
Cykle mam zazwyczaj 30-35 dniowe. Zazwyczaj jest to 30,31,32 dni teraz dostałam okres 2dni przed terminem. Miesiączka trwa u mnie od zawsze 6-8 dni. Zazwyczaj jest to 7dni, krwawienie jest duże. A teraz 4dzień już a ja mogła bym spokojnie cały dzień albo 2 nawet przechodzić w jednej podpasce. Gdzie w poprzednich cyklach musiałam zmieniać co chwilę, myślałam,że to początek dzień lub dwa będzie słabo i zacznie się znów mocniej ale już czwarty dzień połowa okresu a u mnie to bardziej jakieś plamienie. Czy to jest normalne? Ktoś tak miał?
Dodam że dzień przed okresem czułam się źle ból głowy, senna i zmęczona strasznie, obecnie dalej odczuwam przemęczenie. Nwm czy to ma coś wspólnego z tym czy nie. Ale zaczęłam się zastanawiać co może być przyczyną takiej nagłej zmiany kiedy od lat miałam długie, mocne krwawienie a teraz nawet nie odczuwam tego, ze mam miesiączkę.
Wyniki są raczej dobre przynajmniej jakieś 2-3miesiace temu zrobiłam kontrolne ogólne badania i wyszło wszystko okej (mimo że od jakiś 2lat walczyłam z anemią bo nic nie działało)
 
reklama
Do góry