reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

slabe mleczaki

Dorrcia

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
moja 20miesieczna córka ma słabe ząbki.Ma ich 16 i to dosyc wczesnie jej wyszły.Teraz od jakiegos czasu odłamał sie 2gi u góry.a dzis gdy chciałam umyc ząbki odłamala sie jedynka.Jak moźna je wzmocnić?Pewnie trzeba iść do dentysty,ale czy są jacyś którzy przjmą małe dziecko?Trzeba mieć skierowanie.Pozdrawiam

reklama
L

Lyndwyn

Gość
to ja sie wypowiem co tzw."slabych zabkow" -genetcznie uwarunkowane wystepuja baardzo zadko reszta sa po prostu bledami w higienie jamy ustnej i odzywianiu...co podajesz dziecku do picia? czy pije z butelki ze smoczkiem czy ze szklanki? co pije w nocy i z czego? jakiej pasty uzywa? jaka ma diete? ile razy dziennie sa szczotkowane zeby i jezyk? czy po slodyczach myje zeby? to sa punkty ktore ci ulatwia dbanie o zeby dziecka i o te stale-bo jak wiadomo stale uzebienie zaczyna sie daleko przed wyjsciem w 6 roku szostek ;-)

jezeli chodzi o ulamania- lekarze na ogol nie robia nic-gdyz ostre kanty same sie scieraja...ale z tyloma zebami i w tym wieku polecalabym mimo wszytsko rutynowa kontrole u dentysty, moze on bedzie mial wiecej rad dotyczacych higieny jamy ustnej.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
NowaNatka Potrzebuję porady 9
W Potrzebuję porady 3
E Zdrowe zęby - porady dentysty 1

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry