reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słabe nasienie. Mało plemników o prawidłowej budowie. Help! Czym pomóc?

Hej,
U nas przy 0% udało się, ale doszło do poronienia w 5 tygodniu ( nie wiem czy to było powodem ... )
Następnym razem ( po prawie roku :/ ) udało się przy 2%.
Obecnie 31 tydzień ciąży, wszystko wygląda dobrze.
Narzeczony przyjmował najpierw Fertilman, ale źle się po tym czuł. ( dodatkowo mówił, że ma po tym niebieską kupę 🤣 )
Potem przeszedł na PrenaCare było ok i już do samego końca to suplementował ( jakoś 4 miesiące )
Powodzenia dla was, wyniki nie są złe, pamiętaj że dużo też robi prawidłowa dieta u partnera :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moj partner mial 1% prawidlowych plemnikow i zaszlismy wlasnie w ciaze :) Takze 2% jest jak najbardziej ok i mozna zajsc naturalnie. Ja mialam 2 poronienia, byly to ciaze biochem, okazalo sie jak juz trafilam na wspaniala pania ginekolog, ze mam wodniaka jajowodu i w tym roku w lipcu usunieto mi jeden jajowod. A w listopadzie sie udalo naturalnie!

Polecam chodzic na monitoring owulacji jesli jeszcze nie monitorujesz owu z ginekologiem. U mnie wodniak byl widoczny tylko wlasnie przy terminie owulacji, przed okresem juz go nie bylo widac...

Trzymam kciuki :)
Hmm powiedzmy,że do tej pory nie miałam problemu z zajściem w ciążę a jej utrzymaniem..trzy poronienia na etapie 8/9tydz
 
Do góry