reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słabe plamienie po poronieniu - pierwsza miesiaczka?

Ipekakuana

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2020
Postów
853
Witam.
Przeglądałam mnóstwo wątków i zwykle po poronieniu każda z dziewczyn pisała o bardziej obfitej miesiączce.
Poroniłam w 8 tc, wywoływane farmakologiczne 19.05, bez lyzeczkowania, wszystko sie oczyściło, a w kontrolnym USG w szpitalu endometrium 17mm.
Już od tygodnia mam brązowe plamienia, myślałam, że to zapowiedź miesiączki. Raz wystąpiła normalna krew miesiaczkowa...jednak czekałam, a te plamienia się zmniejszają. Dodam, że jakis czas wcześniej miałam kłucie jajnika jak na ból owulacyjny.
Pytanie czy któraś z Was tak miała? Czy to mógł być okres?
Mój mąż za 1.5 tyg wyjeżdża na 3 m-ce. Nie wiem czy iść już do ginekologa czy czekać aż minie 6 tyg. Tylko jak poczekam to na pewno jeden cykl i dni płodne nam przepadną.
Proszę o odpowiedź. :(
 
reklama
Rozwiązanie
Ja również miałam poronienie wywołne farmakologiczne, po dwóch tygodniach byłam u lekarza na kontroli ze względu na krwiaka przepisał mi tabletki na wywołanie wcześniej miesiączki. Dostałam ją przez to równo 3 tygodnie od poronienia. Krwawienie nie było bardziej obfite niż normalna miesiączka, trwało tyle samo dni. Teraz czekam na wizytę kontrolna u lekarza w przyszłym tygodniu.
6 tyg czekać?? Dlaczego? Skoro się oczyscilo?? Ja plamilam długo, nawet do 2 tyg, potem normalny okres

Nie chodzi mi o czas bezposrednio po poronieniu. Teraz jest 5 tyg od poronienia. Miałam iść na kontrolną wizytę 4-6 tyg po poronieniu, ale już też po pierwszym okresie, a nie wiem czy to okres...czy dalej czekać aż może się zacznie.
Dlatego pytam czy ktoś miał zamiast okresu takie brunatne plamienia. Na pewno nie był to mój normalny okres.
 
Ja również miałam poronienie wywołne farmakologiczne, po dwóch tygodniach byłam u lekarza na kontroli ze względu na krwiaka przepisał mi tabletki na wywołanie wcześniej miesiączki. Dostałam ją przez to równo 3 tygodnie od poronienia. Krwawienie nie było bardziej obfite niż normalna miesiączka, trwało tyle samo dni. Teraz czekam na wizytę kontrolna u lekarza w przyszłym tygodniu.
 
Rozwiązanie
Do góry