reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słabe przyrosty bety

Dzięki dziewczyny ❤️ jakoś psychicznie mi łatwiej jest jak wiem na co się nastawiać. Dziś odebrałam kolejny wynik bety 1299 czyli również za mały wynik. Widać że przyrosty % spadają. W poniedzilek kolejne badanie i wizyta. Mam nadzieję, że gin nie będzie kazała mi jeszcze czekać na rozwój akcji.
Takie bety rosnące to nie poronienie :/
Może to być ciąża pozamaciczna :/
 
reklama
Dokładnie.

@annn1 badalaś może progesteron?
Nie badałam bo jestem od owulacji na luteinie, a przy niej chyba nie bada się progesteronu ? Nie wiem tak słyszałam.

Takie bety rosnące to nie poronienie :/
Może to być ciąża pozamaciczna :/
Możliwe chociaż w jamie macicy coś było widać na ostatnim USG jednak gin nie była jeszcze pewna w 100% ale mówiła że możliwe że to pęcherzyk. Wiem że to jeszcze nie poronienie ale jak tak slabo rośnie i zwalnia to pewnie tak się zakończy.
 
Ostatnia edycja:
Nie badałam bo jestem od owulacji na luteinie, a przy niej chyba nie bada się progesteronu ? Nie wiem tak słyszałam.


Możliwe chociaż w jamie macicy coś było widać na ostatnim USG jednak gin nie była jeszcze pewna w 100% ale mówiła że możliwe że to pęcherzyk. Wiem że to jeszcze nie poronienie ale jak tak slabo rośnie i zwalnia to pewnie tak się zakończy.
Czasami przy co pojawia się pseudopecherzyk w macicy :/
Trzymam kciuki, aby to nie było to :(
 
Nie badałam bo jestem od owulacji na luteinie, a przy niej chyba nie bada się progesteronu ? Nie wiem tak słyszałam.


Możliwe chociaż w jamie macicy coś było widać na ostatnim USG jednak gin nie była jeszcze pewna w 100% ale mówiła że możliwe że to pęcherzyk. Wiem że to jeszcze nie poronienie ale jak tak slabo rośnie i zwalnia to pewnie tak się zakończy.

Tak, masz rację. Umknęło mi z tą luteiną. A z jakiego powodu ją bierzesz?
 
Tak, masz rację. Umknęło mi z tą luteiną. A z jakiego powodu ją bierzesz?
Ciążę uzyskałam po badaniu drożności jajowodów i stymulacji cyklu. Po każdej stymulacji i po badaniu USG potwierdzającym owulację dostawałam luteinę. I teraz cały czas mam ją brać aż zapadnie jakaś decyzja co dalej. Mam nadzieję że jutro przy becie około 1500-1600 ( tu strzelam że będzie coś koło tego ) będzie już pewny obraz USG i dowiem się o co chodzi z tą moją betą i co dalej.
 
reklama
Ja miałam krwawienie jak miesiączkowe, moze trochę więcej skrzepów, ból brzucha tez nie był jakiś wybitnie większy niż przy normalnym okresie. I również wtedy byłam na „chodzie”, nie wyobrażałam sobie siedzieć w domu i czekać 🤷‍♀️ życzę Ci dużo dobrego autorko posta
 
Do góry