reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Slabosci pod koniec ciąży i wysokie ciśnienie

Witam od 1 badania prenatalnego wychodzi ze maluszek jest mały jak na swój wiek z okresu.... z usg termin mam na 2.11 a z okresu wcześniej albo poporoatu taka jego uroda że jest mniejszy..
.
W takim razie wymiarami malucha bym się nie martwiła 😉
Ale z ciśnieniem pojechałabym na IP. Pewnie zostawią Cię na obserwacji, podstawowe badania (żeby wykluczyć białko w moczu) i jeśli wszystko ich zdaniem będzie okey, to Cię wypuszczą po kilku dniach (a może i szybciej) 😉
 
reklama
Witam od 1 badania prenatalnego wychodzi ze maluszek jest mały jak na swój wiek z okresu.... z usg termin mam na 2.11 a z okresu wcześniej albo poporoatu taka jego uroda że jest mniejszy..
.
Mogłaś mieć przesuniętą owulację. Przecież to kolosalna różnica czy jesteś teraz w 33 czy 36 tygodniu ciąży! A co lekarz na to? Jaki Ci wyznaczył termin porodu?
 
2 i pół tyg z ciśnieniem leżałam w lipcu... a co do terminu porodu wyznaczył na 2 listopada ale mam mieć cc z powodu 2 cięć wczesnej i wysokiego ciśnienia.
 
Wydaje mi się że z takim ciśnieniem izba przyjęć, ewentualnie szybka konsultacja. Nie czekałabym aż się unormuje, bo to jest niebezpieczne!
 
Maksymalna dawka Dopegytu to 4x2 tabletki. Skonsultuj się ze swoim lekarzem prowadzącym, może podniesienie dawki Ci pomoże. Albo IP.
Ja też miałam wysokie ciśnienie w ciąży, w 38 tc się miałam zgłosić na indukcję, ale miałam takie piękne ciśnienie, że z miejsca z IP mi kazali się przebrać i iść na salę przedoperacyjną 🙂
 
Interpretacja wyników w ciąży... niepokoi mnie ciała ketonowe i Urobilinogen w moczu. Czy w morfologi coś jest nie tak ??
Screenshot_20220919-140329_Chrome.jpg
 
reklama
Do góry