reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słabsze ruchy dziecka

Sandra_kaminska

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
31 Styczeń 2018
Postów
67
Hejka. Jestem w 28 tc. I zaczynam sie powoli niepokoic, bo ostatnio moja mala rusza sie zadziej i nie kopie tak mocno jak wczesniej. Przewaznie czuje ja rano i na wieczor. W ciagu dnia albo wcale albo minimalne ruchy. Niby bylam u doktorki w piatek i mowila ze wszystko jest wporzadku. :) ale ja i tak sie martwie. Czy ktoras z was tez tak miala ?
 
reklama
Rozwiązanie
Jesli to Cie nie uspokoi to jedz do lekarza niech zbada a bedziesz spokojniejsza :-).
Moj maly jak szalal to szalal a pozniej potrafil tyle spac ze az brzuch szturchalam zeby sie obudzil i kopnął bo shizy mialam.Wiesz dzieciaczki pozniej maja mniej miejsca i tez śpią duzo.
Kup sobie moze dektetor tetna ,fajna sprawa .
No niby tak. Ale na usg bylo widac jak mala sie rusza i serduszko tez bilo prawidlowo. A jak doktorce o tym mowilam to podobno niekiedy tak jest i nie ma co sie przejmowac bo sama widzialam ze mala sie ruszala. I juz sama nie wiem co myslec.
 
No niby tak. Ale na usg bylo widac jak mala sie rusza i serduszko tez bilo prawidlowo. A jak doktorce o tym mowilam to podobno niekiedy tak jest i nie ma co sie przejmowac bo sama widzialam ze mala sie ruszala. I juz sama nie wiem co myslec.
Nie masz się co martwić. Moja czasami ma też takie leniwe dni i zaczynam się martwić, ale potem wszystko wraca do normy. Czasami dziecko ułoży się np bliżej kręgosłupa i wtedy możesz mniej czuć ruchy. Poza tym dziecko też śpi w brzuchu, ma coraz mniej miejsca, więc odetchnij i śpij spokojnie.
 
@jasani ja straciłam ciążę z 26 tygodnia niby z dzieckiem wszystko było ok a jak pojechałam do szpitala to serce już nie biło. Więc nie pisz bzdur że ty się nie zgadzasz z moim postem zawsze lepiej sprawdzić


Droga autorko proszę Cię dla Twojego spokoju psychicznego i bezpieczeństwa dziecka jedź na ip i sprawdź.
 
Zjedz coś słodkiego, przyłóż słuchawki z głośną muzyką do brzucha, to powinno wybudzić dzieciątko. Ale po 28 tygodniu generalnie dzieci czuć słabiej i rzadziej, a to z tego powodu, że mają mniej miejsca na swoje harce.
A jeśli na gwałtowne bodźce dziecko nie zareaguje, to wtedy również polecam wizytę na SORze.
 
Dzidzia jest większa i ruchy też już są inne bo ma coraz mniej miejsca, poza tym takie maleństwo ma swoje okresy snu i aktywności. Jednak jeżeli się obawiasz to możesz podjechać na ip
 
reklama
@jasani ja straciłam ciążę z 26 tygodnia niby z dzieckiem wszystko było ok a jak pojechałam do szpitala to serce już nie biło. Więc nie pisz bzdur że ty się nie zgadzasz z moim postem zawsze lepiej sprawdzić


Droga autorko proszę Cię dla Twojego spokoju psychicznego i bezpieczeństwa dziecka jedź na ip i sprawdź.
Ale ja nic nie napisałam takiego, żebyś stwierdziła, że to bzdury więc mnie nie obrażaj. Forum jest po to aby komentowac i wyrazac swoja opinie. Ja nie zgadzam się z Twoją i to jest coś złego?
Poza tym autorka pytania czuje ruchy tylko słabiej i nie zawsze, więc jak dla mnie jest to normalne bo u mnie jest tak samo.
 
reklama
Jesli to Cie nie uspokoi to jedz do lekarza niech zbada a bedziesz spokojniejsza :-).
Moj maly jak szalal to szalal a pozniej potrafil tyle spac ze az brzuch szturchalam zeby sie obudzil i kopnął bo shizy mialam.Wiesz dzieciaczki pozniej maja mniej miejsca i tez śpią duzo.
Kup sobie moze dektetor tetna ,fajna sprawa .
 
Rozwiązanie

Podobne tematy

Do góry