reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Slabsze ruchy.

Roksi98

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Marzec 2018
Postów
600
Cześć dziewczyny.
Ciagle chodze I sie denerwuje I martwie. Wczoraj ok 16 czulam ruchy dziecka, ok 22 zasnelam I nie czulam, obudzilam sie rano I ok 11 cos tam poczulam no I nie wiem co robic juz, bo denerwuje sie, bo od 18+4,5 czulam ruchy mocniej, a teraz czuje je slabiej. Wizyte mam w ten piatek I przyspieszyc jej nie moge.. martwie sie juz, bo jestem w 20tyg od dzisiaj... dodam, ze troszke boli mnie podbrzusze.
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Ciagle chodze I sie denerwuje I martwie. Wczoraj ok 16 czulam ruchy dziecka, ok 22 zasnelam I nie czulam, obudzilam sie rano I ok 11 cos tam poczulam no I nie wiem co robic juz, bo denerwuje sie, bo od 18+4,5 czulam ruchy mocniej, a teraz czuje je slabiej. Wizyte mam w ten piatek I przyspieszyc jej nie moge.. martwie sie juz, bo jestem w 20tyg od dzisiaj... dodam, ze troszke boli mnie podbrzusze.
Mógł sie maluch ulozyc tak ze pleckami przylega do sciany Twojego brzucha, wtedy malo czuć ruchy. U mnie jeszcze jak lozysko z przodu bylo w 1 ciazy i w nie kopal to tez nie bylo czuc. Sprobuj sprowokować do ruchow, tak jak sugeruje @aniaslu. A do tej pory nie bolalo Cie podbrzusze?
 
Mógł sie maluch ulozyc tak ze pleckami przylega do sciany Twojego brzucha, wtedy malo czuć ruchy. U mnie jeszcze jak lozysko z przodu bylo w 1 ciazy i w nie kopal to tez nie bylo czuc. Sprobuj sprowokować do ruchow, tak jak sugeruje @aniaslu. A do tej pory nie bolalo Cie podbrzusze?
Bolalo I to bardzo mocno, praktycznie caly czas bolalo podbrzuszex dopiero odpuscilo z tydzien temu jak wyszlam ze szpitala. Ale dziecko sie juz poruszylo po 15, wiec jest okej.
 
Tylko jak czulam w 18+4 takie kopanie nisko, bo byl nisko pozniej sie obrocil I czulam gdzies z boku, a teraz nic I juz nie wiem cxy czekac do piatku czy co :(
Po pierwsze na tym etapie ciąży ruchy można czuć nawet raz na kilka dni. Dużo od tego jak mocno je czujesz zależy od ułożenia dziecka a że ma ono dużo miejsca do brykania to może kopać bliżej pępka lub bliżej kręgosłupa. Oczywiście zawsze możesz podjechać na IP i sprawdzić dla spokoju.
 
reklama
Po pierwsze na tym etapie ciąży ruchy można czuć nawet raz na kilka dni. Dużo od tego jak mocno je czujesz zależy od ułożenia dziecka a że ma ono dużo miejsca do brykania to może kopać bliżej pępka lub bliżej kręgosłupa. Oczywiście zawsze możesz podjechać na IP i sprawdzić dla spokoju.
Juz sie uspokoilam, bo dziecko ruszalo sie ok 16 I teraz niedawno.
 

Podobne tematy

Do góry