reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

slaby przyrost bety 6t3d

Dołączył(a)
25 Styczeń 2024
Postów
9
Hej dziewczyny. Jestem w ciąży 6t3d.
Dziś robiłam badania krwi z karty ciąży, i miałam jeszcze skierowanie zaległe na betę. Jako, że wizytę mam dopiero w przyszłym tygodniu (wcześniej nie było widać bicia serduszka i lekarz kazał przyjść za tydzień, mówił, że wszystko wygląda obiecująco), coś mnie skusiło i zrobiłam betę.
I wynik mnie dobił…..
18.01-4490
25.01- 13960

Jest to poniżej normy.. 37%. Czy są szanse?
 
reklama
Żeby policzyć wzrost potrzebujesz wyników z 48h lub 72h, z tego samego laboratorium.
Dokładnie, a z tego co pamiętam wartości powyżej 10 tys już nie rosną tak szybko jak na początku. Teraz już ważne jest USG a nie badanie bety :) proszę się nie martwić tylko cierpliwie czekać do wizyty, trzymam kciuki ❤️ na pewno wszystko jest dobrze ❤️
 
Miałam identycznie w pierwszej ciąży. Absolutnie odradzam internet. Pewnie jesteś w zwykłej, zdrowej ciąży, a będziesz przez cały czas sprawdzać każdy tydzień. Wyłącz myślenie o zagrożeniach ciąży przynajmniej do końca drugiego trymestru ;)
 
Miałam identycznie w pierwszej ciąży. Absolutnie odradzam internet. Pewnie jesteś w zwykłej, zdrowej ciąży, a będziesz przez cały czas sprawdzać każdy tydzień. Wyłącz myślenie o zagrożeniach ciąży przynajmniej do końca drugiego trymestru ;)
Tak zrobię.. ale jutro muszę iść bo popełniłam duży błąd robiąc te betę. Już mi nie da zasnąć. Na pewno jest wszystko dobrze!!!
 
reklama
Do góry