reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

słaby przyrost wagi i dokarmianie

mama Natalki2017

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Marzec 2018
Postów
261
może coś doradzicie. Córka 2,5 miesiąca. KP, jednak od początku słabo przybiera na wadze, raczej w dolnych granicach normy, obecnie jest na 3 centylu. Masa urodzeniowa 2830, po spadnku 2630, obecnie 4180. Padiatra zalecił żeby podawać nawe po 20-30 ml mm po karmieniu. Ma zalecony nutramigen ze wzgledu na podejrzenie alergii. Ale córka nie chce tego mm, wypluwa. Generalnie nawet mojego odciągniętego pokarmu nie chce z butelki. Nie wiem co robic w tej sytuacji, troche się martwię że tak mało przybiera. Mówiłam lekarzowi że córka nie chce jeść mojego pokarmu z butelki a co dopiero mm. Może macie jakies sprawdzone sposoby?
 
reklama
Moja córka urodzona z wagą 1920 rowniez lekarz polecił dokarmiać mm.Ale ja się nie zgodziłam gdyż chciałam karmić piersią tylko a wiadomo jak to jest z mm.Wiec wybrałam się prywatnie do lekarza i przepisał mi takie saszetki co się dodawało do mleka odciagnietego. Tyłko troszkę wystarczyło żeby rozpuścić ten proszek. Nie pamiętam jak się nazywaly te saszetki ale one miały za zadanie zwiększyc kalorycznosc mleka a co za tym idzie wagę dziecka. Suma sumarium córkę karmiłam tylko i wyłącznie piersią a z wagą Oki tylkobzawsze była w dolnej siatce centylowej.
 
Do góry