reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śląskie brzuszki:)-Majówki 2014

stazi24

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Lipiec 2013
Postów
373
Miasto
Racibórz
Hej zapraszam do tego wątku Panie chętne do spotkania ze śląska(i nie tylko) - z Majówek 2014;) Wpisujcie sie tak będzie łatwiej ustalac spotkanie:D niż na głownym;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
no ja myślę że Katowice najlepiej... bo z każdego miasta praktycznie łatwo dojechać :)
mam nadzieję że saga​ też zechce uczestniczyć :D
 
jak fajnie :)) już nas kilka jest :))
Zawsze to fajnie się spotkać na żywo i pogadać :)
możemy do silesii wyskoczyć żeby śpioszki kupić, albo usiąść gdzieś w ciepełku przy soczku :DD
 
Ostatnia edycja:
Katowice- super pomysl!!! jesli to nie problem to bym byla chetna by sie umowic na dworcu bo ja np srednio znam Katowice- znaczy koniec jezyka za przewodnika i tez znajde co trzeba;P ale podejrzewam,ze czesc bedzie jechac Pociagiem?- ja mam zamiar bo po kilku wizytach autem w Kato to wole chyba pociagiem - to do ugadania jeszcze;)

Ale mam od razu propozycje miejsca do pogaduch:D w Katowicach jest "Złoty Osiol" - taka Wege Knajpka podaja ciekawe dania i pyszne surowki:D mozna sobie tam zrobic rezerwacje wczesniej - bardzo sympatyczne miejsce i pyszne jedzonko:D

Tu Macie linka do knajpy:)
http://wegebar.com/

- piechotka od dworca jakies 15 minut- chyba :D co ciekawe na kazdy dzien maja nowe menu;P he - bylam tam wiele razy i polecam:)

Co Wy na to??:))
 
Ostatnia edycja:
o stazi super pomysł z tym wege barem!
Pamiętam że kiedyś był w sosnowcu mieli boskie naleśniki z serem i szpinakiem :D
i ceny mają przystępne :)
Ja jeśli będę jechać to pewnie autobusem i wysiądę na Piotra Skargi :)
Ale na dworzec PKP prosta droga, jak ktoś by się zdecydował na komunikację miejską :-)
 
reklama
brownagula - Oj jedzonko maja tam pyszne:D jadlam rozne dania i czesc jest wysmienita- niektore tak sobie mi smakowaly ale no zapiekanka z serem plesniowym - wymiata :D przepyszna i do tego gora salatek:D i mozesz dobierac- chyba,ze cos zmienili:p ale niektore salatki sa tak dziwne :D ale i smakowite:D i z tegoc o kojarze to jest tak miejsce by przyjsc w kilka osob i sobie poklachac:D hee - zreszta mozemy zaczac tam a potem isc sobie gdzies dalej:) w zaleznosci jak to juz sobie ustalimy:D

Ps. Co sadzicie o termnie wstepnei 16 lub 23 listopad?? - to sa soboty - jak to U Was wygalda>?:)

I jak z dojazdem >? czym macie zamiar jechac??:)
Ja obecnie z Racka to mam jakies 70 km wiec chyba pociagiem bylo by mi najwygodniej czy tez PKS;0
 
Do góry