reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śląskie brzuszki:)-Majówki 2014

Dla mnie superowo :) czwartek nawet i lepiej, bo w piątki to młodzieży imprezuje i same wiecie... :p
a ja mam wrażenie że ostatnio mój brzuch, przyciąga wózki sklepowe/zabieganych ludzi/łokcie itp...
 
reklama
To też :)
A mój ślubny akurat wtedy ma popołudniówki, więc i tak nie skorzystam...

A wymyśliłyście jak się "poznamy" ? :D może niech każda na dworcu z teczuszką taką zwykłą papierową będzie?
Bo miałam na myśli parasol, ale jak pogoda będzie kiepska to 90% populacji będzie z parasolami więc lipa ;p
stazi, a nie orientujesz się czy w tej knajpce tolerują płatności kartą, czy only cash? ;>
 
Ostatnia edycja:
brownagula z tego co sie orientuje Mozna jedynie Gotowka placic.. chyba ,ze cos zmienili - niestety w Osiolku bylam w zeszlym roku wiec nie jestem az tak na bierzaco... ale jak sie wie wczesniej ,ze trzeba miec gotowke to chyba nie az taki problem???

Ps. Biała zwykla teczka moze byc :D moze jeszcze sobie np z przodu napiszemy wielkie BB My bedziemy wiedziec o co chodzi i nie bedzie pomylek zadnych:D A i na Dworcu jest Macdonald niedaleko Kas -wiec moze pod nim sie spotkamy ?? bo to latwo znaleźć:D
 
Ostatnia edycja:
Wiesz stazi tak z ciekawości pytam, bo czasem jest tak że człowiek się nastawi,bo XXI wiek a tu bach tylko gotówka i szukaj bankomatu :D różnie bywa :D ale spoko zabezpieczę się :)))

O fajnie że coś wymyśliłyśmy, może się odnajdziemy i nie pomylimy z innymi których na dworcu zawsze pełno :-D
 
kurde, denerwuje mnie że ten wątek jest na ogólnym a nie na maju :p bo zapominam tu wchodzić ;)
ja już pisałam, że mi pasuje każdy dzień oprócz tych co M ma wolne ;) więc czwartek też mi pasuje :)
 
Ja będę musiała zrezygnować, jak przyjadę na 13, to już o 14.30 mam powrotny pociąg, żeby zdążyć dzieciarnię o 16 odebrać.
 
mamunia a nie masz mozliwosci Kogos poprosic o wyreczenie? pewnie z mlodszym dzieciem nie problem bo i ze soba bys omgla zabrac ale starsze pewnie chodzi juz do szkoly wiec to juz nie realne co??

Coz ciezko pewnie bedzie zeby kazdemu spasowalo - wiec nie wiem..,

Ps. Czy ktos wie gdzie trzeba napisac by przeniesli ten watek na glowny maj?? - bo ja sie nie orientuje a skoro to ma pomoc to mozna przenisc luz otworzyc nowy watek na majowym i tyle;P
 
reklama
Stazi odpisalam ci na prv, no dziecia musialabym wziac ale Aesthete musialabys miec fotelik to bym dojechala do Bytomia moze z nim choc nie wiem jak bedzie reagowac, po cmoku z dzieciem tez wolalabym nie wracac pociagiem bo nie wiem jak zniesie podroz bo nigdy jeszcze pociagiem nie jechal....musze o jakos ogarnac okresle sie jak najszybciej bede umiala ...
 
Do góry