reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śląskie brzuszki:)-Majówki 2014

Obecnie termin pasuje 5/7 Dziewczyn

mi(Stazi24), aesthete,brownagula,iwonaimaja ,perelka86 (poki co)

Ps, Dla mnie moze byc wczesniej spotkanie - i o kolo tej 11 jesli dzieki temu Mamunia moze do Nas dolaczyc;)
No i Sagaa- to juz zalezy od Twej Decyzji- bo jak wspomnialam Dzieciaczek to zaden problem:)

Zatem ja mysle by zostac przy terminie 14go w czwartek - tylko teraz pytanie glownie do Mamuni Czy jesli zmienimy pore na cos kolo 11 to wowczas bedziesz mogla sie pojawic? Jesli tak to pytanie do reszty czy Im pasi na 11 ??

To Jak Dziewczyny ?? Prosze o wypowiedzi:)
 
reklama
O mam nawet taki pociąg co przyjeżdża do Katowic 11.00 a powrót o 14.15:-)

problem w tym ze Natalia ma zuchy w czwartki i nie chodzi o jej odebranie tylko o to żeby pomóc jej się przebrać po 16 w szkole. A środy chodzi na anglielski i wozi ja jeden dziadek, a w piątek obie są zawozone przez drugiego na zajęcia plastyczne. Więc nie bardzo mogę ich ubrać w przebieranki, dlatego ze ja chcę jechać do Was. A z Amelią wybaczcie - nie przyjechałabym, pomijam już że każdy dzień poza przedszkolem to masakra na drugi dzień rano, a poza tym, to ma być dla mnie relaks, więc z dzieckiem odpada.
 
Tak, jak na razie jestem w stanie gotowości, pod warunkiem, że się nic nie wydarzy i że umówimy się na dworcu, może być pod McDonaldem, nie wiem gdzie to jest ale pewnie wszyscy na miejscu będą wiedzieć
 
reklama
Ja tez bede na dworcu mam pociag od siebie tak ,ze bede na dworcu na 10, 40 (wedle rozkladu) zatem ja z pewnoscia tam bede czekac i ktors jeszcze z tego co wiem:0

A macdonald jest obok Kas na dworcu:0 jak wychodzisz z peronow to widzisz na wporst kasy a zanim zejdziesz do kas masz po prawej stornie macdonalda :0 wiec znajdziesz:D wystarczy sie rozejrzec w kolo jak bedziesz niedaleko kas ;0

Ps. a najlepiej jakby wszytskei zainteresowane sie okreslily kto bedzie na dworcu a kto idzie juz do Osla na Mariacka;) i najlepiej jakbysmy mialy swoje numery telefonow- jakby np ktores sie transport spoznil etc;) i przypominam o posiadaniu Teczki rozpoznawczej z napisem BB

Ps. Jesli sie bedzie dalo to poprosze w Osiolku by zrobili na rezerwacji BB
 
Do góry