reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śląskie brzuszki:)-Majówki 2014

mamunia- tylko przypominam ,ze chodzi o macdonalda na terenie dworca:p zeby Cie nie podkusilo cos i szukac macka na zewnatrz (bo tez jest niedaleko) jesli wiemy ,ze bedziesz na dworcu to bedziemy na Ciebie czekac kolo tegoz macka;) zostaw Swoj numer telefonu w razie jakis opoznien etc;)

Moj Tel jak cos 502 644 731


Czyli czekamy co na to Perelka86 i Iwonaimaja - bedziecie na dworcu czy do Osla idziecie prosto??
 
reklama
Stazi - no w sumie, może mnie wziąć fantazja ułańska i polecę zwiedzać;-)
513 382 234

Pamiętam jak w 2002 zostałam skierowana z Wawy na zastępstwo do Bytomia i wylądowałam na dworcu w Katowicach. Idę do kasy po bilet do Bytomia, stawiam walizkę na ziemi i mówię do babki w kasie co chcę, a ta wrzask straszny: "trzymać walizkę, trzymać walizkę" myślałam, ze zawału dostanę. Chwyciłam ją i patrzę w na babe w szoku, a ta do mnie uspokojona :" widać że Pani nie stad":-D
 
aeshette jak to nie problem to również bym poprosiła ;-)
Oczywiście jeśli będzie ktoś z daleka to się przejdę piechotką.
Ja będę na dworcu troszkę wcześniej, tak 10.30-10.40 bo nie lubię się spóźniać, i nie lubię jak ktoś na mnie czeka :tak:
a też nie chcę dotrzeć ugrzana, z zadyszką i glutem do pasa :-D
jasne, nie ma problemu :) to jeszcze zostały dwa miejsca :) myślę że mamunię zabierzemy bo jedzie z krk więc by nie trafiła na mariacką raczej ;) więc zostaje jedno wolne miejsce :p kto chce? :D


Pamiętam jak w 2002 zostałam skierowana z Wawy na zastępstwo do Bytomia i wylądowałam na dworcu w Katowicach. Idę do kasy po bilet do Bytomia, stawiam walizkę na ziemi i mówię do babki w kasie co chcę, a ta wrzask straszny: "trzymać walizkę, trzymać walizkę" myślałam, ze zawału dostanę. Chwyciłam ją i patrzę w na babe w szoku, a ta do mnie uspokojona :" widać że Pani nie stad":-D
HAHAHAHAHAHA :D :D :D
 
Perełka - spotykamy sie pod mackiem na Dworcu :) wiec jak zobaczysz kasy to sie rozejrzyj w kolo i ujrzysz macdonalna szyld:p tak sie zawsze klebi chyba najwiecej ludzi :o

Ps. Dziewczyny chyba wychodzi ,ze wszytskie beda na dworcu?? wiec chyba nie bedzie opcji i ktos bedzie musial maszerowac piechy?:p Iwonaimaja- Chyba bedzie z Dzieckiem wiec nie wiem jak u Niej to wyglada bo autem chyba i tak nie ma jak zabrac bo bez fotelika nie przejdzie..,
 
aesthete- Iwonaimaja -nie wie czy wogole dotrze na Nasze spotkanie a jesli tak to przyjdzie juz do Osla- zatem mozemy sie wszytskie z Toba zabrac Autkiem na to wychodzi;) bo bedzie Nas 5 rozumie ,ze masz 5 osobowe autko?:) Jesli tak to zbieramy sie pod Mackiem na dworcu i kolo 11 pewnie ruszymy bo Mamunia ma byc na 11 na dworcu;)
 
tak, 5-osobowe auto mam ;) no to widzimy się jutro :p już powiedziałam M że ma na jutro wyciągnąć opaski do drzwi z auta bo ma się nam wygodnie jechać :p więc autko będzie gotowe na was :D
 
reklama
Do góry