reklama

Śliczne drobiażdżki dla naszych dzidziusiów

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez ivka76, 3 Styczeń 2006.

1. ivka76

ivka76 Fanka BB :)

Przy okazji kompletowania wszystkiego, co potrzebne dla naszych maleństw kupujecie pewnie różne mniej potrzebne śliczności - takie małe lub nieco większe gadżety, które są ładne i milutkie. Ja np. robię dla swojego szymusia różne obrazki haftem xxx. Już kilkoro dzieci ma taki właśnie obrazek mojego autorstwa (za każdym razem inny), a szymuś ma na razie różne zwierzątkowe scenki.

Takie obrazki robię dla maluszków:

2. ivka76

Robię też zawieszki dla maluszków, które można doczepić gdzie tylko chcemy:

Zdarza mi się również stworzyć zegar z motywami dziecięcymi:

Napiszcie co myślicie o takim ozdabianiu kącików naszych maleństw.

3. reklama
  4. Arkadiusz

Arkadiusz Fanka BB :)

czesc:)
    sliczne sa te obrazki-naprawde super:)jestes z wrocławia?

5. ivka76

Tak, jestem z Wrocławia, a dokładniej z Poleskiej na Psim Polu. Moje gg 733469.

6. agao

agao Fanka BB :)

ale cudne, masz talent
    jak mi dzidziolsię urodzi i będę znała jaego wagę itd to zrobię u Ciebie zamówienie

jakiej wielkości maksymalnie taki obrazek i jaki koszt????????

7. ivka76

Wielkość jest naprawdę różna - zależy od wzorku, a ja staram się żeby żaden dzidziuś nie miał takiego samego. Co do ceny to np. za tego kotka dla Mikołaja wzięłam 70zł z czego prawie 20zł kosztowały materiały, robiłam go 5 dni.

Poza tym wielkość można dopasować do wymagań zamawiającego, czyli szukać odpowiedniego wzorku :)

8. agao

ja to hciałąbym cos dużego ze ślicznym pieseczkiem

9. kaśka76

kaśka76 Fanka BB :)

ja też się piszę. tylko muszę zwierzątko wymyślić, bo na razie przychodzi mi do głowy koniś.

10. reklama
  11. ivka76

Jeśli rzeczywiście chciałybyście zamówić u mnie takie obrazki to raczej nie polecam wymyślania zwierzaczka, bo potem jest problem z wzorkiem. Raczej polecam zdanie się na mnie - ja coś znajduję i podsyłam do akceptacji. W drugą stronę może być naprawdę kłopot ze znalezieniem czegoś, co się nada.

12. agao

Poleć forum