reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śliczne drobiażdżki dla naszych dzidziusiów

reklama
Ivka76 Twoje wzorki są super, mogłabyś mi podrzucić kilka, szczególnie chodzi mi o aniołki i misie, np. te które pokazałaś na forum. Będę bardzo wdzięczna :laugh:
 
najeżdżasz na mój nick, potem klikasz na wyślij wiadomośC i piszesz jak e-maila, dostanę na priva. Z góry dziękuję. Aha, kiedy haftujesz czarną nitką te cienkie obwódki? I iloma nitkami?
 
ivka76 bardzo proszę o pszesłanie mi kilka dziecięcych wzorów, te co pokozałas na forum i inne jeśli możesz :-) z góry bardzo ale to bardzo ci dziekuje :tak:
mon_ka83@interia.pl
pozdrawiam goraco
 
Ivka jakie Ty cuda robisz zazdroszcze talentu cierpliwosci a przedewszystkim wytrwałości pewnie masz do robienia mnostwo takich obrazków jesli bys miala chwilke czasu ja tez bym prosila o dwa takie cudenka dla julci i antosia jesli sie zgodzisz daj mi znac na priv :-)
z góry serdecznie dziekuje :-) ;-)
 
Ivka zakładaj biznes! klientek i klientów bedziesz miała pod dostatek!

A swoją drogą, to ja tez uwielbiam takie ręczne dłubaniny, ale raczej drutami lub szydełkiem, tylko czasu ciągle mało...
 
Biznes chętnie bym założyła, bo lubię robić haftowane obrazki, tylko ciekawe kiedy miałabym je wszystkie robić (mam na to czas wyłącznie wieczorem, kiedy Szymuś śpi):-)

Chętnie zrobię obrazeczek, ale zawsze uprzedzam, że wolę nie robić pod termin, bo różnie to bywa. Poza tym to do najtańszych nie należy, a i tak się nie opłaca patrząc na czas, który się temu poświęca :-(
 
reklama
Co do Aniołków ...my zbieramy aniołki....przed urodzeniem Antosia dostaliśmy kilka sztuk i tak się zaczęło.
 
Do góry