reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śliczne drobiażdżki dla naszych dzidziusiów

ivka76

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Sierpień 2005
Postów
3 775
Miasto
Wrocław ul. Poleska
Przy okazji kompletowania wszystkiego, co potrzebne dla naszych maleństw kupujecie pewnie różne mniej potrzebne śliczności - takie małe lub nieco większe gadżety, które są ładne i milutkie. Ja np. robię dla swojego szymusia różne obrazki haftem xxx. Już kilkoro dzieci ma taki właśnie obrazek mojego autorstwa (za każdym razem inny), a szymuś ma na razie różne zwierzątkowe scenki.

Takie obrazki robię dla maluszków:
dlaadasia1baby4ku.jpg


dlaamelkibaby2ns.jpg


dlamikoajababy6it.jpg


oliwiababy3ia.jpg
 
reklama
Robię też zawieszki dla maluszków, które można doczepić gdzie tylko chcemy:

kubusiowezawieszkibaby9sz.jpg


zawieszkibaby6bq.jpg



Zdarza mi się również stworzyć zegar z motywami dziecięcymi:

zegardlaolibaby5oa.jpg



Napiszcie co myślicie o takim ozdabianiu kącików naszych maleństw.
 
ale cudne, masz talent
jak mi dzidziolsię urodzi i będę znała jaego wagę itd to zrobię u Ciebie zamówienie

jakiej wielkości maksymalnie taki obrazek i jaki koszt????????
 
Wielkość jest naprawdę różna - zależy od wzorku, a ja staram się żeby żaden dzidziuś nie miał takiego samego. Co do ceny to np. za tego kotka dla Mikołaja wzięłam 70zł z czego prawie 20zł kosztowały materiały, robiłam go 5 dni.

Poza tym wielkość można dopasować do wymagań zamawiającego, czyli szukać odpowiedniego wzorku :)
 
Jeśli rzeczywiście chciałybyście zamówić u mnie takie obrazki to raczej nie polecam wymyślania zwierzaczka, bo potem jest problem z wzorkiem. Raczej polecam zdanie się na mnie - ja coś znajduję i podsyłam do akceptacji. W drugą stronę może być naprawdę kłopot ze znalezieniem czegoś, co się nada.
 
reklama
Do góry