reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ślinotok, nudności.

Ladym00n

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Luty 2018
Postów
291
Witam
Jestem tydzien po owulacji, mialam jednodniowe krwawienie i bol jajnika. Wiec podejrzewam, ze wystapila wlasnie tydzien temu. Od kilku dni mam slinotoki, ale dzisiaj jest to nie do wytrzymania. Towarzysza mi tez dzisiaj nudności i dziwny smak w buzi, bez znaczenia co zjem lub wypije. Czy ktoś z Was może tak mial? Może coś takiego zwiastowac ciaze czy po prostu cos mi jest?
 
reklama
trochę dziwne, żeby takie nasilenie było tydzień po owulacji... jeśli jesteś w ciąży właśnie dochodzi do implantacji, a hormon betahcg zaczął się dziś produkować jest go malutko i raczej nie wpływa na Ciebie no chyba, że to plamienie to była implantacja wtedy to by miało większy sens zrób za 3-4 dni betaHcg z krwi wtedy powinno już coś pokazać jeśli to wczesna ciąża - tymczasem może skonsultuj objawy z lekarzem rodzinnym?
 
Do góry