reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słodki sen naszych pociech :)

Ostatnio Zochna znów nam sie przestawiła ze spaniem i wstaje o 6 i później wymaga 2 drzemek:baffled:, a już było tak ładnie w zeszłym tygodniu - spała do 7-7.30 i miała jedną drzemkę...
Wczoraj wróciłam od dentysty przed 19 i mała spała od 18, o 20 na siłę ją budziłam. Poszła spać o 22 i jak M wszedł do domu po 20 minutach, to drzwi od pokoju się uchyliły i było słychać "tata" - czekała na całusa i zaraz zasnęła :-D
 
reklama
U nas od tygodnia w nocy lepiej jedna pobudka często dopiero 4-5. No ale jak mi któraś pochwali to przyjadę i nakopię. Ja informuję nie chwalę;-)
 
hej,

ze względu na to ze watek o pokojach juz w archiwum to pozwole sobie zadac pytanie tutaj- w koncu dotyczy snu:)

czy wasze dzieciaczki spia jeszzce w lozeczkach ze szczebelkami, jezeli tak to czy maja wyjete kilka szzcebli do wychodzenia (u mnie nie ma tej funkcji-ewnetualnie moge je wypilowac) :D

czy spia juz moze na tapczanikach/ w lozeczkach dla starszych dzieci
(takiego na 140cm to juz chyba nie ma co kupowac???)

Mój 1,5 roczny synek od dawna nie cche spac w lozeczku, sypia z nami :) jezeli przelozymy go wieczorem do lozeczka to i tak ok 24-2 budzi sie zeby go wziac do nas, co oczywiscie czynie......

pzdr
 
agi - moja Zośka zawsze spała i nadal śpi w łóżeczku. mamy możliwość wyjęcia szczebelków, ale na razie tego nie zrobiliśmy, ponieważ mała "wędruje" we śnie po całym łóżeczku i by nam wypadła. z tego też powodu nie wyobrażam sobie jej śpiącej na tapczanie, bo musiałby być naokoło zabezpieczony.
 
Agi mój synek jeszcze śpiocha w łóżeczku. Szczebelki mamy wyciągane ale na noc zawsze zakładamy. Boję się że nie będę słyszała jak wyjdzie i ja będę spała a on chatę mi rozniesie:/
 
Nasz też śpi w łóżeczku. Szczebelki są już wyjęte na stałe. Na początku mieliśmy stracha, bo Mały strasznie się kręci, kładliśmy obok łóżeczka materac na podłodze, ale już obchodzi się bez tego.
jolek masz rację, ale nasz jeszcze nie nabroił. Nawet jak wstanie kilka minut przede mną, to zdążam go złapać na gorącym uczynku. Teraz jak wstaje i jest ciemno, to lubi sobie włączać i gasić światło :-D
 
moja Lenka śpi ze mną i uwielbiam to mimo ciągłego niewyspania :-D w łóżeczku juz za mało miejsca, za kilka miesięcy kupię jej łóżko, mam już wstępnie wybrane , a sama przeniosę sie do drugoego pokoju. ale to jeszcze plany odległe, narazie nie jestem gotowa :-D musze mieć tego łobuza przy sobie, żeby te 10 razy w nocy dac jej buziaka w czółko , bo tęsknię :-)
 
reklama
dzięki dziewczyny za wszystkie odpowiedzi. widze ze jednak dzieciaczki w tym wieku jeszcze spia w lozeczkach ze szczebelkami:)

bra
mam tak samo, uwielbiam spac z małym ale zastanawiam sie kiedy trzeba z tego zrezygnować zeby nie trwało to do pierwszej klasy :D dam synkowi (a raczej sobie) jeszcze troche czasu :) nie wszystko na raz, maly od wrzesnia poszedl do zlobka, od tygodnia nie uzywa dyda, wiec nie moge wszytskiego naraz mu odebrac:D:D:D:D no to sie usprawiedlilam.

a zakup lozka wiazalby sie juz z urzadzeniem naszej sypialni dla małego a nas czekałaby eksmisja do salonu -więc tez nie jest nam zbyt śpieszno:)

pozdrawiam
 
Do góry