reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słodkie mamy - czyli wrzesniowe cukrzycówki ;)

Animka dopiero dziś doczytałam :)

Napisz mi co było na tę kolację to może razem dojdziemy co wywołało skok. I od tego zaczniemy elminację.
 
reklama
animka marchewkę można gotowana ale na wpół twardą, słodkiego staraj się jeść raczej rzadko i jeśli już to najlepiej gorzką czekoladę albo kawałek domowego ciasta ja jeśli zjadłam coś słodkiego a po godzinę np obiad to i tak mierzyłam godzinie po obiedzie aha córkę urodziłam w 2012 i też cukier mierzyłam 1 godzinę po posiłku głównym 124 po kolacji nie jest wcale źle zwłaszcza, że dopiero się uczysz tak więc się nie martw wygląda na razie na to, ze tak jak u mnie wystarczy ci dieta
shiran85 glukometr powinnaś dostać za darmo jak diabetolog wypisze ci receptę na paski i będziesz wykupywać je w aptece od razu powiedz, że chcesz też glukometr
 
Ostatnia edycja:
Nie ogarniam dzisiaj tego cukru :p

Na czczo miałam 92, po śniadaniu 155 :szok: a po drugim 103, po obiedzie 110 zobaczymy co będzie dalej :p

A najlepsze jest w tym to, że na śniadanie zjadłam 3 kawałki chleba razowego z minimalną ilością masła, sopocka + ogórek zielony a na drugie wciągnęłam serek wiejski, kromka chleba razowego, jabłko a do tego jeszcze cukierka :dry:i gdzie sens? :p

A co do wczorajszej kolacji to biały ser (chudy) + trochę jogurtu naturalnego, ogórek zielony i rzodkiewka. No i oczywiście chleb razowy :p
 
Animka zerknij czy aby na pewno chleb jest bez karmelu i miodu.

Jak dla mnie na kolację mógł tak podziałac ser biały wczoraj :) ale ni był to wysoki skok.

A śniadanie wygląda ok, ale cukier już nie być może trzeba będzie ze smarowania zrezygnować :) bo to pewnie masełko wyklarowało problenm :D

Zerknij jak z tym chlebem jest ;)

I tak na pocieszenie dopiszę, że często występuje problem z cukrem po śniadaniu :D
 
Hania no właśnie na chlebie nie mam karteczki ;/ ale moja mama jest bardzo przewrażliwiona na tym punkcie i właśnie mówiła mi, że ten jest ok.

Bez masełka? No nie...

A jeszcze wracając do chleba to na kolację zjem normalny i zobaczymy co po nim wyjdzie ;P

Nie mam pojęcia ale teraz mi tak przyszło do głowy, że może winna też tutaj być moja alergia? Nie wiem jakie są relacje alergia-cukier ;P ale od kiedy po zjedzeniu winogrona robię się głucha od tego momentu nie dziwią mnie żadne objawy alergii :p

A jak Twoje cukry?
 
U mnie po śniadaniu był 141 o_O a na czczo 128 czyli myślę, że pewnie bez nocnej insuliny się nie obejdzie bo niestety już kolejny raz z rzędu tak jest. Reszta pomiarów w normie do 120 po za obiadowym bo ten wyszedł 171 a zjadlam pierś grillowaną i sałate z ogórkiem i pomidorem... Bo obiad na szybko dziś był. No i oczywiście insulinę wzięłam przed. Sama już nie wiem co znów jest nie tak.
 
Masakra normalnie...ciężko to ogarnąć :p Czyli teoretycznie po obiedzie powinno być u Ciebie wszystko ok a tutaj taki wynik...

Ja na kolację nr1 jem właśnie hamburgera i zobaczymy co po nim wyjdzie ;P

A wiesz może czy ginekolog może przepisać mi paski? Bo zostały mi 3szt...
 
Raczej nie, ale może przepisać rodzinny i to on będzie musiał wystawić ci skier do diabetologa.

Ale może twój ci wystawi :p ja się z tym nie spotkałam.
 
reklama
Do góry