reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słodkie mamy :-)

Hej DZIEWCZYNY!!!

Aisha ja jeszcze nie robiłam - a jaki masz wynik?
Ja tu będę zagladac , bo na fb mnie nie chcą , bo nie miałam czasu wpisywać postow ,a jedynie komentarze ... trudno nic na sile wpraszać się nie będę . Ale tu zajrze czasami :-) Dla mnie ten czas forumowy i tak jest fajniejszy , fb nie ma już takiego uroku jak ten czas tu wpisywania tych naszych cukrowych dylematow:-) Pozdrowienia Laski :-)
 
reklama
Marja - zapraszam cie na glowny watek zawsze to będzie nas więcej ja na fb nawet się nie pcham bo wiem ze dziewczyny dość zaprzyjaźnione i ciężko się wbić w ich konwersacje .
Co do badan to wstyd się przyznać ale jeszcze nie robiłam badan po prostu nie mam czasu jestem ciągle sama bo m pracuje na 2 etaty . Sama jestem ciekawa jakie są normy.
 
Evi ja w sumie norm tez nie znam a zrobić to trzeba do 3 miesięcy wiec mamy jeszcze czas.
Zawitam na glowny:-)
 
Marja czekamy na Ciebie na głównym, dziewczyny normy teraz to do 140 po dwóch godzinach, ja już po teście wyszło mi 126 więć cukrzycy nie mam , ale za to mam hipoglikemię reaktywną , bo po 3 h od testu miałam cukru 30, cała się telepałam , byłam spocona i głodna, zbadałam sobie cukier a tam 30 więc zaczełam jesc w jednej ręce kabanos a w drugiej czekolada
 
hej kochane, Marja ja cie tam mile widze na fb!!!! Ja mialam tak: na czczo 93, po 1h 182 i to mnie niepokoi i po 2h na pewno sporo ponizej 140, wiem ze tylko to 182 mnie zmartwilo.
 
cześc słodziutkie.
dawno mnie tu nie było ale maly dawal popalić wiec nawet tu nie wchodziłam.
Ja mam skierownie na krzywa ale jakoś nie moge sie wybrać.
u mnie mierzę sobie na czczo i mam prawie zawsze powyżej 100. potem po posiłkach jest ok.
nie wiem jak to bedzie zobaczymy po badaniu.mam zamiar jechac po niedzieli.
 
reklama
hej laski.
u mnie moja diabetolog mówiła ze normy są: na czczo- 100 po 2 ha po posiłku 140
ja zrobilam krzywą:
i wyszlo tak: na czczo 79 po godzinie 149 po 2- 70 i robili mi jeszcze trójglicerydy cholesterol i wszystko bylo ok.
ciesze się
 
Do góry