reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słodkie mamy :-)

Aisha ja tez zawsze po jedzeniu mam lenia:-) ale chociaz troszke sie poruszac trzeba . Ja tez zjdlam ale narazie tylko rosol z makaronem brazowym i bede jeszcze rybke piec w piekarniku ze szpinakiem . A z ta kiszona kapusta to dobry patenst - chociaz mi w tej ciazy nie idzie:-) Z synem tomoglam kilogramami , a teraz jakos niekoniecznie ale jak sie do jedzenia wezmie to spala szybciej cukier . Mnie to na czczo wkurza najbardziej ale gdzies czytalam ,ze jak jest do 95 jest to jest ok.
 
reklama
Więc u mnie po obiedzie fenomem wprawdzie zjadłam ten gulasz i nie wiedziałam czego się spodziewać ale nic mierze a tu po półtorej godzinie bo się zapomniałam 198 więc szok, drugi raz -ukłucie w inny palec 123 , to 3 raz i 113 więc się zastanawiam jaki to sens ma to mierzenie, mialyście tak kiedyś, odstępy miedzy mierzeniami sekundowe

Aisha co do kolacji to ja jem główna ok 18 plus minus 30 min, druga kolację ale już taką minimalna ok 21, wtedy pół kromki chleba z poł plasterkiem wędliny
 
Ostatnia edycja:
Wiolonczela dziwne:szok: Ja po chwili nie, ale wiesz te glukometry tez troche zawyżają, jak robiłam obciążenie glukozą to z laboratorium miałam 211, a z glukometru 255 a z jeszcze innego (mierzone jednoczesnie z jednej strzykawki) 270 z hakiem! takze dziwne to wszystko....

Marja no mnie tez na czczo wkurza ale co zrobić, jakos przezyjemy, juz nie długo :) Tak się pocieszam! No i koniecznie musze kupić tę kapustę, będę ją jadła na noc :-p
 
zrobiłam pomiar i 4 raz po dwóch godzinach wyszło mi 86, także chyba nie warto się denerwować,bo jak się okazuje i tak nie wiadomo, chyba najdokładniejszy jest pomiar z żyły, aha no i to badanie hba1c
 
reklama
dziewczyny a jak badacie wyciskacie ta kroplę? i jaki poziom wkłucia macie?

ja kłuję na 4 i kropla praktycznie sama wypływa tylko ręka w dół ewentualnie jak nie chce lecieć to masuję wężykiem po palcu aż do opuszki

Mierzycie sobie poziom acetonu na czczo w moczu?

Aisha to może dlatego że wyciskasz masz te poziomy lekko zawyżone po ponoć nie można:confused:
 
Do góry