reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słodkie mamy :-)

reklama
Hej co slychac? robilam szczegolowe badania na cukrzyce i wsio ok! :-)

Marja co slychac???? Ja mam Cb na fb?? prawda? Bylas na grupie majowek, ale poszlas sobie, ale w znajomych Cię mam???
 
Hej Dziewczyny !! Hej Aisha:-) . Dzieki za pamięć . U nas wszystko ok , wesoło i fajnie , mala rosnie , jest przeslodka , synek tez ok. Nie wiem czy masz mnie na fb- możliwe - bylam tam na początku ale dziewczyny widzialy we mnie intruza gdyż za mało postow dziennie pisałam i jak chciałam cos napisac postanowily mnie wywalić- przykro troszkę mi było ale nic na sile ... i w momencie kiedy mnie wywalily zablokowaly tez swoje kontakty i znikly mi z mojego pola widzenia wiec nie wiem nic ale jeśli mnie masz to jeśli chcesz to się odezwij tak poza grupa :-) . Pozdrawiam cieplutko-)
 
Cześć Marja - widzę ,że dziewczyny bardzo nie ładnie się zachowały , więc zapraszam na głowny wątek tam im nas więcej tym lepiej .a jak tam twoje cukry robiłaś już badania ?,napisz co u malutkiej ?.
 
Evi, w danej chwili było mi przykro , bo nie wiedziałam , ze pobyt tam zależy od ilości wklepanych postow typu co kto ugotowal na obiad ... ale nic na sile, nie musiałam tam być. Zagladam na glowny ale jakos ciagle brak czasu. Mala jest cudna:-) Rowno pol roczku ma , kochana mala niunia:-) . A cukry tylko glukometrem badałam i sa ok ,,, musze wreszcie ta glukozę zrobić. A jak Twoje maleństwo?
 
Moja mała 28 skończyła 6 miesięcy ,na razie się zdrowo chowa i nie ma problemów wazy już ok 9,5 kg więc nawet duża z niej dziewczynka:) a ile waży twoja ? i czy ma już ząbki? moja ma 2 .
Marja wrzuć jakąś fotkę małej .


Ja również jeszcze nie robiłam ,ciagle nie mam czasu ,ale myślę ,że będzie dobrze mierzyłam do tej pory kilka razy glukometrem i tez były dobre .
 
Do góry