reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słodkie mamy :-)

Kulka chodzi mi o tę kolację przed snem. Wychodzi ok 23:30 :-D Ketonów póki co nie mierzę, ale jutro zamierzam powtórzyć ostatnie badanie i dostanę od mojej teściowej farmaceutki paski do ich mierzenia.
 
reklama
jeśli Kulce pani doktor pozwoliła na ostatnią kolację jeść białe pieczywo to myślę, że dwie wazy to nie dużo :)u mnie nie zapeszając to z truskawkami ok, zjadłam 100g i miałam cukier jakoś 106 chyba, dziś na drugie śniadanie zrobiłam sobie taki koktajl z truskawek i jogurtu greckiego i aż sama jestem ciekawa co z tego będzie...:rofl2:
a te sierpniówki też mają cukrzycę? jestem w sumie w szoku że na majówkach aż tyle dziewczyn miało cukrzycę, a tak żadne więcej się nie ujawniają czy my same zostałyśmy na polu bitwy :-) jeśli chodzi o ten drugi wątek to miałam dokładnie ten na myśli:-) https://www.babyboom.pl/forum/ciaza...-ciazowa-i-zycie-po-niej-21291/index1910.html
 
Ostatnia edycja:
Ja znów się rzuciłam na truskawki na drugie śniadanie. Zrobiłam z maślanką. Zobaczę co będzie po 2 truskawkach..(?)
Moje sierpniówki też mają cukrzycę. Póki co jest nas tylko czwórka, ale jesteśmy na zamkniętym. Nie wiem czy któraś z ogólnego ma cukrzycę, bo prawie tam nie zaglądam a tematu na głównym nie ma.
Kupiłam fasolkę szparagową. W necie jest napisane, że powinny ją jeść osoby z cukrzycą i anemią....to ja :-D
 
Ale robicie smaka na truskawki, ja dziś się chyba też skuszę na kilka szt.. :rofl2:
i co z tym forum, przenosimy się? z tego co widziałam nic się tam nie dzieje :baffled: może wszystkie ciążówki zdrowe? fajnie im :-p
 
dopóki nas nie wyrzucą możemy być tutaj:rofl2:, ale czasami się zastanawiam czy dziewczyny właśnie się nie odzywają tam bo nic się nie dzieje, a tu może nie trafiają...

u mnie po truskawkowym koktajlu było 110 więc nie jest źle:-) Margo jak u Ciebie?
 
Dziewczyny, póki co jesteśmy we trójkę więc może przenieśmy się tam, będzie to w sumie dla nas mało kolizyjne :) ja po 2 truskawkach i maślance 101 więc jutro próbuję dalej. Ale dzisiaj zrobiłam na obiad pierś z kurczaka, którą pomoczyłam w maślance i ziołach do tego gar fasolki szparagowej i cukier 95 :) Więc na deser zaszalałam z kostką czekolady i BigMilkiem :)
 
reklama
hej Aisha jak Ci wyszło, ja nie pamiętam już swojego,ale normy chyba są inne niż te nasze ciążowe... jestem na urlopie i nawet nie mam jak sprawdzić ale wydaje mi się że po pierwszej ciąży miałam coś w granicach 140 nawet.
 
Ostatnia edycja:
Do góry