reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słodkie marcowe mamusie, czyli cukrzyca ciężarnych

Ja bez jajka, bo niestety jak widzę jajko to mi niedobrze! To mi zostało po pierwszej ciąży! Wstręt do jajek! Blee...
Chociaż kiedyś kochałam jajka w majonezie! [emoji7]

Powiem Wam, ze myślałam, ze ta dieta to bedzie dla mnie jakaś masakra, ale po prawie tygodniu moge stwierdzić, ze nie ma tragedii. Zobaczę jak bedzie dalej, czy nie zatęsknię za schabowym [emoji6]

Słodkie mamy, czy czasem pozwalacie sobie na jakies małe przestępstwo jedzeniowe ? Czy bardzo rygorystycznie do tej diety podchodzicie ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
I cukry ok?
Ja czasem tam się skuszę, np. na gałkę lodów, się potem idę na spacer.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Na razie cukry ok, ale do diety podchodzę bardzo rygorystycznie, jem w sumie tylko ogórek, pomidor, ten chleb ig, gruszki, jablka, sałatę, paprykę żółta i zielona, ogórki kiszone, wędlinę drobiowa, pierś wędzona, gotowana. No i sporo sie ruszam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to zaczynam sledzic watek :-)

f2w3rjjgliu7k28u.png
 
Hej, zapytałam na codziennym ale chyba uciekło..czy glukometr mogę kupić bez recepty? Nie mam skąd pożyczyć? Albo pogadam z rodzinną czy wystawi mi receptę? Bo chciałabym też kontrolować cukry, zwłaszcza przy tym dużym wzroście wagi :(


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ufff byłam w 3 aptekach...w żadnej nie mają glukometru za free, wszędzie to samo mówili, że kiedyś dostawali a teraz już od kilku miesięcy nie...na czwartek mam rodzinną, niech mi pomoże jakoś :) w najgorszym przypadku poradnia diabetologiczna, a do tego się naczekać, więc jeśli w czwartek nic nie załatwię to kupuję na allegro czy olx :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam dziewczynki dołączam się i ja. Mierzylam cukier na czczo jednego dnia 91, dziś jest 95. Wizyta w środę ale już się boję. A na początku miałam taki ładny niski cukier [emoji30]
 
Do góry